پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها (/thread-1619.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - پیام عمرانی - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ عصر

[تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png] [تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  24428.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[attachment=1314]

[attachment=1315]

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - vahid.exe - ۷-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ عصر

سلام. افزونه بسیار شیک و عالی هست. چنین افزونه با ارزشی رو اگه دوستان تیم ترجمه زحمت بکشن و ترجمه اش کنند عالی تر میشه

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - Mojtaba Pordel - ۷-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ عصر

سلام
كامپوننت فوق العاده ايه. نسخه هاي قبليش ترجمه شده. احتمالا ترجمه اين يكي هم نبايد كاري داشته باشه (با توجه به اينكه افزونه هاي فوكا، فايل زبانشون از يه نسخه به نسخه بعدي تغيير نمي كنه و فقط چند خط جديد بهش اضافه ميشه. بنابراين با توجه به ترجمه قبلي ميشه خيلي سريع اين نسخه رو هم ترجمه كرد).
جناب عمراني، چطوره خودتون با توجه به توضيحي كه دادم، زحمت ترجمش رو بكشين.
ممنون

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - پیام عمرانی - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ صبح

آقای پردل من نسخه قبلی رو متاسفانه ندارم اگر امکان داره قرار بدید تا در اسرع وقت ترجمه کنم

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - Mojtaba Pordel - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ صبح

(۸-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای پردل من نسخه قبلی رو متاسفانه ندارم اگر امکان داره قرار بدید تا در اسرع وقت ترجمه کنم
سلام
الان تو آرشيوم رو نگاه كردم، آخرين ورژني كه من دارم همين ورژن 1.4.4 هست كه شما گذاشتين. ترجمه شده هم بود. نمي دونم كي ترجمه كرده. چون هيچ نام و نشوني نداشت.
به هرحال من يه زماني از اين كامپوننت استفاده ميكردم، ترجمش رو يخورده تغيير دادم. البته يادم نيست كه همه ترجمه رو بهينه كردم يا نه. به هرحال نسخه اي رو كه خودم دارم رو اينجا پيوست ميكنم.
يه نگاهي بهش بندازين ببينين اگه ترجمش خوبه، اعلام كنين همينجا.
نسخه جوملا 1.6 رو هم هنوز كسي ترجمه نكرده. البته اون هم شايد ترجمش با توجه به نسخه جوملا 1.5، كار سختي نباشه.

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - پیام عمرانی - ۸-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ صبح

ممنون
پس من نسخه 1.6 رو ترجمه میکنم

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - hasan512 - ۲۳-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ صبح

سلام

خیلی عالی دست درد نکند
کامپوننت فعال شد اما پایین صفحه پیدا نیست

آیا احتیاج به ماژول دارد

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - sunstar - ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ صبح

منم نصب کردم واینستال کردم فقط نمایش داده نمیشه
چیکار کنم؟؟؟

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - Pourdaryaei - ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ صبح

باید یک منو بهش اختصاص بدید

RE: کامپوننت ارسال نظرات Phoca GuestBook سازگار با تمامی نسخه ها - mahdi fathi - ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ صبح

سلام واسه 1.7 کی ترجمه میشه ؟