پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با افزونه BT Content - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با افزونه BT Content (/thread-16104.html)

مشکل با افزونه BT Content - me64 - ۲۴-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ عصر

سلام
از این افزونه در انتهای سایتم دارم استفاده میکنم که در لینک زیر دموی آن قابل مشاهده است
مشکل اینجاست که در گوگل کروم وقتی سایت رو باز کنید این افزونه خیلی خوب کار میکند. ولی وقتی صفحه Browser کروم را کوچک کنید (minimize) یا با موس صفحه رو بکشید بزرگ و کوچکش کنید ماژول دیگر کار نمیکند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل با افزونه BT Content - Reza Ganji - ۲۵-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ صبح

این افزونه BT Content Slider منظورتون باید باشه که فکر میکنم بصورت ریسپانسیو طراحی شده و وقتی مرورگر را کوچک میکنید روش نمایشش فرق میکنه و با قالب شما احتمالا سازگار نیست.
توصیه من به شما در حد پیشنهاد اینه یک بسته رایگان از سایت های تجاری نصب کنید و فارسی سازی کنید چون مشکلات قالب کمی زیاده.

RE: مشکل با افزونه BT Content - me64 - ۲۵-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ صبح

"توصیه من به شما در حد پیشنهاد اینه یک بسته رایگان از سایت های تجاری نصب کنید و فارسی سازی کنید چون مشکلات قالب کمی زیاده."

کدوم بسته رو نصب کنم

RE: مشکل با افزونه BT Content - Reza Ganji - ۲۵-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ عصر

بسته نصبی رایگان زیاد هست.به سلیقه خودتون انتخاب کنید.

RE: مشکل با افزونه BT Content - me64 - ۲۶-۶-۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ صبح

اگر معرفی کنید ممنون میشم

RE: مشکل با افزونه BT Content - Reza Ganji - ۲۶-۶-۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ صبح

عزیز در سایت های اتشار قالب البته اونهایی که قالب تولید میکنند نه اونهایی که بصورت وارز منتشر میکنند که حاوی کدهای مخفی هست ! سرچ کنید و نمونه های رایگان رو ببینید و اگر خوشتون اومد دانلود کنید مانند سایت راکت تم ، یوتم ، جوملارت و...
همین سایت باوتم که اسلایدرش رو نصب کردید دوتا بسته نصبی رایگان داره ولی فکر میکنم RTL ساپورت نباشه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.