پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با ماژول mod_thumbsup - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با ماژول mod_thumbsup (/thread-1607.html)

صفحه‌ها: 1 2

مشکل با ماژول mod_thumbsup - parsbita - ۷-۵-۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ صبح

سلام. تو رو خدا یکی به من کمک کنه. من از ماژول mod_thumbsup تو سایتم استفاده کردم. مشکلم اینه سایت من دوزبانه است.تو قسمت فارسی این ماژول درست کار می کنه، اما تو قسمت انگلیسی عکس کوچیک نمایش داده نمیشه و فقط وقتی روش کلیک می کنی تصویر رو درست نشون میده.
اینم یک نمونه در سایت فارسی که درست کار می کنه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه نمونه تو قسمت انگلیسی اش هست که تصویر کوچیک رو نشون نمیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - مرتضی محمدجانی - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ صبح

دوست عزیز موارد زیر را تست کنید
زبان قسمت نمایش سایت رو اگه فارسی بر روی انگلیسی و بالعکس
افزونه ای که شما استفاده کردید به فارسی ترجمه شد است ؟
اگر فارسی با یک انگلیسی تست نمایید (بکاپ یادتان نره)
آیا افزونه دارای کپی رایت بوده و شما آن را حذف کردید؟
با این همه فکر کنم مشکل از قالب شماست که زبان انگلیسی رو به خوبی پشتیبانی نمیکند
مواد خارج از جوملا یعنی جداول دیتابیس و یو تی اف رو هم تست کنید.
و نتایج را در همین پست اعلام نمایید تا دوستان کمک کنند

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - vahid.exe - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ صبح

سلام

احتمالا اومدید از تنظیمات ماژول اونجایی که نوشته " رنگ زمینه تصویر png " داخل کادر، کد رنگ اینجوری 330066# وارد کردید که تصویر نشون نمیده. اگه آره کد رو حذف کنید و اون کادر رو خالی بذارید تا مشکل رفع بشه

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - parsbita - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ صبح

- ماژول به فارسی ترجمه شده.من فارسی اش رو برای نسخه فارسی ام و انگلیسی اش رو برای نسخه انگلیسی سایت استفاده کردم
- از قالبی استفاده کردم که از همون اول ذکر شده که دوزبانه است و هر دو انگلیسی و فارسی رو پشتیبانی می کنه.
- نه من چیزی از این افزونه رو حذف نکردم.منظورم کپی رایتشه
- من کلا برای بخش انگلیسی ام جوملای انگلیسی 1.5.23 رو نصب کردم.فقط من برای انگلیسی اش اومدم پسوند جداولم رو از اونی که به طور پیشفرض بود عوض کردم و یه اسم دیگه گذاشتم ممکنه این مشکل ایجاد کرده باشه.آخه پس چرا برای ماژول های تصویری دیگه این مشکل رو ندارم؟

من رفتم دیدم.هیچ جایی تو تنظیمات ماژولم "رنگ زمینه تصویر png" نیست که من کدش رو تغییر داده باشم. ممکنه تو خود فایل css باشه؟

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - tarantino - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ صبح

به اين دليل تصوير شما رو نشون نميده كه اين ماژول نميتونه مسير دهي درستي از تصوير كوچك شده انجام بده
سازنده ماژول به دليل اينكه ميدونسته ممكنه خطايي در يافتن مسير تصوير كوچك شده بوجود بياد ... در تنظيمات ماژول گزينه اي قرار داده كه شما مسير اصلي سايت خودتون رو ميتونيد دستي وارد كنيد تا اين مشكل برطرف بشه

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - vahid.exe - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ صبح

ببینید منظورم این قسمتی است که تو تصویر زیر با رنگ سبز مشخص کردم. به انگلیسیش نمیدونم دقیق چی میشه. نه تو فایل css نیست.

[تصویر:  fbrzot73z7yyblanr1u.jpg]

آقای طالبی منظور کدام گزینه است، که باید مسیر اصلی رو وارد کنیم؟

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - parsbita - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ صبح

آقای vahidexe ممنون بابت تلاشتون. رفتم دیدم اون قسمت خالی بود. و مشکل به قوت خودش باقیه :(

(۷-۵-۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ صبح)tarantino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اين دليل تصوير شما رو نشون نميده كه اين ماژول نميتونه مسير دهي درستي از تصوير كوچك شده انجام بده
سازنده ماژول به دليل اينكه ميدونسته ممكنه خطايي در يافتن مسير تصوير كوچك شده بوجود بياد ... در تنظيمات ماژول گزينه اي قرار داده كه شما مسير اصلي سايت خودتون رو ميتونيد دستي وارد كنيد تا اين مشكل برطرف بشه

آقای طالبی من متوجه نشدم کجا و چی رو باید دستی وارد کنم. میشه لطفا بگین
اگر همین مشکلی هست که شما می گین پس چرا مازول فارسی شده اش مشکلی نداشت ، اما انگلیسی اش رو که نصب کردم این طوری شد؟

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - vahid.exe - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ صبح

خواهش Inlove

ببینید تو سایت جومینا در رابطه با این ماژول یه نکته دیگه هم گفته، اینکه: برای کارکرد صحیح افزونه در صورتی که روی سایت شما کارایی درست را نداشت وارد هاست شده و پوشه های ماژول این افزونه را روی 777 قرار دهید.

تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور چیزی رو گفته، یه نیگاه کنید

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - tarantino - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ صبح

نقل قول: آقای طالبی من متوجه نشدم کجا و چی رو باید دستی وارد کنم. میشه لطفا بگین
اگر همین مشکلی هست که شما می گین پس چرا مازول فارسی شده اش مشکلی نداشت ، اما انگلیسی اش رو که نصب کردم این طوری شد؟

به دليل اينكه نسخه انگليسي زبان سايت شما در پوشه en قرار داره ولي نسخه فاسي در root هست

RE: مشکل با ماژول mod_thumbsup - parsbita - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ صبح

یه چیز عجیب الان امتحان کردم دیدم. اگر از اون عکس کوچیکایی که پیشفرض جوملا هست استفاده کنم.اون عکس رو نشون میده!! من تصویر خودم رو هم مثل اون کردم یعنی توی همون پوشه اصلی جوملا و... اما نشد.برام عجیبه چرا فقط اون عکس کوچیکه رو نشون میده