پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات تجاری (/forum-137.html)
+--- انجمن: افزونه های جوملا (/forum-139.html)
+--- موضوع: پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت (/thread-15708.html)

پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت - Reza Ganji - ۳۱-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ صبح

Plugin Joomla 1.5 Joomla 2.5 joomla 3.0

[تصویر:  1405951138_1_e241fe5800.gif]

درود
توسط Seo Pagination میتوانید در سایت هایی که دارای صفحه بندی می باشند سئو صفحات سایت خود را بهینه کنید.فرض کنید شما 20 صفحه مطلب در یک مجموعه دارید.این پلاگین به هرصفحه یک نام مستعار منحصر بفرد اضافه میکند مثلا صفحه 1 - مجموعه 2 اینگونه هر صفحه شما دارای یک عنوان منحصر بفرد میشود که بسیار در سئو سایت تاثیر دارد.
کسانی که در بحث سئو بصورت تخصصی فعالیت میکنند یا روی سئو سایت حساس هستند قطعا میدانند این پلاگین چقدر کاربردی و مفید است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت - parsa33 - ۶-۶-۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ صبح

من قصد سئو کردن سود پرک و پارافین تراپی رو توی سایتم دارم. این پلاگین می تونه کمکی بهم بکنه؟

RE: پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت - Pourdaryaei - ۶-۶-۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ صبح

(۶-۶-۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ صبح)parsa33 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قصد سئو کردن سود پرک و پارافین تراپی رو توی سایتم دارم. این پلاگین می تونه کمکی بهم بکنه؟

بله ميتونه بهتون كمك كنه

فقط لطفا ً‌ قوانين انجمن رو بخونيد ، در صورت تكرار درج لينك و تبليغات و ارسال اسپم برخورد خواهد شد.

RE: پلاگین بهینه سازی سئو صفحات سایت - Reza Ganji - ۶-۶-۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ صبح

درود
هنگامی که سایت شما دارای صفحه بندی می باشد این پلاگین عنوان یکتا و توضیحات متا برای هر صفحه ایجاد میکند.
پلاگین بسیار کاربردی است که میشه گفت تقریبا ناشناس باقی مونده.