پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ (/thread-15682.html)

چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - jahani - ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ عصر

چگونه از تورتگ کلمات کلیدی برای پیدا شدن درگوگل استفاده کنیم؟ من اون رو نصب کردم.ودر قسمت ایجاد مطلب بهم کمک میکنه که کلمات کلیدی مطلب رو اضافه کنم...
اما : اما آیا این کافیه ؟ واین کلمات باعث پیدا شدن سایت میشه؟ توی قسمت کامپوننت هم کامپوننتی ایجاد کرده که نمیدونم واسه چیه وباید دستکاریش کنم یانه ؟ میشه توضیح بدید؟

RE: چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - jahani - ۲۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ صبح

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

RE: چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - رضاندیمی - ۲۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ صبح

شما میخواهید کلمات کلیدی که وارد می کنید تو گوگل و یاهو... که بزنی نشون بده؟منظورتون همینه؟

اگه میخواهید کلماتی که وارد میکنید تو گوگل و یاهو ثبت بشه و سایتتون از اونجا بالا بیاد شما به راحتی میتونید از سئو خود جوملا استفاده کنید،که خیلی هم قدرتمند.شما هر مطلب ومنویی که ایجاد میکنید یک بخشی بنام متا دارند تو این بخش میتونید کلمات کلیدی رو وارد کنید.(کلمات کلیدی رو با ویرگول از هم جدا میکنید) وسایت شما در کمتر از1 روز ویا حداکثر2روز طول میکشه که تو گوگل و یاهو...شناخته بشه.
از یه طریق هم میتونید که به سایت سئو رفته و تو وبمستر سایت نقشه و کلمات کلیدی سایتتون رو وارد کنید.
بهترین راه همینه که از متا (سئو)خود جوملا استفاده کنید.
موفق و سربلند باشید
یاعلی

RE: چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - jahani - ۲۹-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ صبح

مرسی. من یعنی متای خود جوملا رو استفاده کنم کافیه؟ حساب گوگل وبمسترهم دارم. رفتن به سایت سئو که گفتید رو بلد نیستم...بهرحال اگه کلمات متی خود جوملا اینقد قویه خوب خوبه !!!!

RE: چگونه از تورتگ کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ - رضاندیمی - ۲۹-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ صبح

آره دوست عزیز خیلی قویه من خودم از همین سئو خود جوملا استفاده کردم خیلی زود توگوگل و بینگ و یاهو...ثبت شد،رنکینگ سایت هم بالا میره.برای امتحان تو کادر متا یک مطلب اسم سایت و یا چنتا کلمه ی خاص بنویسید و در عرض1روز و حداکثر دوروز چک کنید میبینید که اسم سایتتون اومد.