پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: تيم ترجمه (/forum-88.html)
+--- انجمن: افزونه هاي ترجمه شده (/forum-90.html)
+--- موضوع: {ويژه} كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي (/thread-1567.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - sounamy1 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ صبح

با سلام به تمام اساتید عزیز من یه مشکل با این کامپونت دارم اونم اینه که کلن دکمه ثبت نامش کار نمیکنه سه تا گروه ساختم تو هرکدوم که بخوای عضو بشی تمام مواردرو که پر میکنی دکمه تبت نام میزی هیچ اتفاقی نمیفته انگار دکمه به هیچ آدرسی پست نمیشه حتی وقتی مثل فیلد ایمیلرو خالی میزاری هم پیغنم نمیده که مثلا ایمیل نا درست یا یه همچین چیزی خلاصه اینکه کلا دکمه ثبت نام کار نمیکنه
ارز مدیریت جوملا هم چک کردم ثبت نام واسه همه آزاد است رو تیک زدم قائدتا باید ار کنه چرا نمیکنه نمیدونم خیلیم لازمش دارم ممنون میشم اساتید عزیز کمکم کنن راش یندازم

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - saso - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ عصر

ایراد ممکن است از مرورگرتان باشد از مرورگر دیگری استفاده کنید

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - shafiee - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ عصر

من هم مشکل دوستمون رو دارم ! دکمه ذخیره و ارسال هم کار نمیکنه !!!
و تمام موارد چپ چین هستند چرا ؟

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - mahdi71 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ عصر

دوستان من این مشکلو دارم Eyes

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - sounamy1 - ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ صبح

اینارو چک کردم کش و هیستوری رو هم پاک کردم مرورگرم هم از فایرفاکس و کروم استفاده میکنم اما کار نمیکنه حتی قالبم رو هم عوض کرد ببینم شاید درست بشه اما نشد فک میکنین مشکلش چیه ؟؟ جوملایی که استفاده میکنم هم جوملا 1.5 از تی مامبولرن هستش

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - sounamy1 - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ صبح

من این کامپونت رو خیلی لازم دارم به نتیجه نرسید اگه مشکلش حل شدنی نیست کامپونت دیگه ای هست که تو مایه های همین باشه ممنون میشم کمک کنین RoseRoseRose

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - shafiee - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ صبح

من که از خیرش گذشتم و با rsform خودم یه فرم نوشتم و خیال خودمو راحت کردم ! پاکش کردم !!!

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - sounamy1 - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۰ صبح

(۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ صبح)shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که از خیرش گذشتم و با rsform خودم یه فرم نوشتم و خیال خودمو راحت کردم ! پاکش کردم !!!

جناب آقای شفیعی چه طوری به فرمهاتون موقع ثبت نام کاربر فیلد اضافه کردین ؟ آیا افزونه ای هست که بشه چندتا فیلد اضافه کرد مثه شماره همراه شماره ثابت کد پستی شماره ثابت آدرس پستی میخوام اینارو اضافه کنم اگرم بشه موقع ثبت نام گروه کاربری تعیین کرد بعد فیلدای هر گروه رو مناسب اون تعیین کرد که عالیه
چیزی هست که اینکارو بکنه این کامپونت همه اینارو داشت چیز دیگه نمیشناسین که اینارو بشه توش حالا یکم بالا پایین ایجاد کرد ؟

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - shafiee - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ صبح

من با rsform یک فرم با تمام موارد درخواستیم نوشتم و یک منو ساختم با دسترسی مخصوص کاربران ثبت نامی و از ماژول ورود تنظیم کردم وقتی کاربری وارد سایت میشه همیشه بره به صفحه مشخصات کاربری یعنی همون فرمی که ساختم و خوب بعد از ورود اول این فرم که بیاد باید تکمیل کنه دیگه !!!
و دفعات بعدی هم فقط رد میکنه صفحه رو !!!

RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي - sounamy1 - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ صبح

من فهمیدم مشکلش چیه یه چیزه خیلی سادست فقط کسایی که تو جوملا خیلی واردن لطف کنن بگن کجای کامپونت رو باید عوض کنیم که این به صورت اوتومات عوض بشه
توضیح : وقتی این فرمسازرو یه ویو سورس بزنید میبینید واسه ارسال پست رو دکمه ارسال اینو تعیین کرده
کد:
<input onclick="ambraSubmitForm('save', document.ambra_registration_form);" value="ثبت نام" type="button" />

که همینطور که میدونین او نباید button باشه باید submit باشه یعنی کد درست اینه
کد:
<input onclick="ambraSubmitForm('save', document.ambra_registration_form);" value="ثبت نام" type="submit" />

یکی زود گه کجای فایلای اول کامپونت باید عوض بشه که موقع تولید فرم کد درست رو تولید کنه ؟؟Drink