پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب (/thread-15200.html)

نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - mal2moh - ۱۱-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ عصر

سلام
در جوملا 2.5 میخوام لیست مطالب مجموعه رو نمایش بدم وقتی بازدیدکننده روی هر عنوان کلیک کرد فرم ورود یا لاگین ظاهر بشه .
چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - Pourdaryaei - ۱۱-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ عصر

از پلاگین ورود برای ادامه مطلب میشه استفاده کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - mal2moh - ۱۲-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ صبح

این افزونه بیشتر بدرد ادامه مطلب میخوره
من میخوام فقط عنوان ها باشه و با کلیک روشون لاگین ظاهر بشه

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - Pourdaryaei - ۱۲-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ صبح

خب شما درست میفرمائید ولی وقتی لیست مجموعه رو نمایش میدین فقط عنوانهاست دیگه ، وقتی کلیک کنید رو عنوان میاد تمام مطلب رو نمایش میده , اینجا پلاگین فعال میشه و میخاد که اول وارد سایت بشید , تست نزدم ولی باید همچنین الگرویتمی داشته باشه ؛ حالا بازم تو جوملای جهانی ببینید شاید چیز بهتری باشه

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - mal2moh - ۱۲-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ صبح

متاسفانه دانلود نمیشه

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید لطفا
آیتم سوم و چهارم
گروه جدید درست کردم و سطح دسترسی این دو تا رو روی اون گروه گذاشتم که اینطوری نشون میده.
چطور میشه کاری کرد مثل بقیه نشون بده و فقط اون گروه مورد نظر بتونن لاگین و مشاهده کنن و در ادامش این جمله وارد شوید یا ثبت نام ظاهر نشه ؟

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - hsmtech - ۱۲-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ عصر

دوست گرامی!
پیش از این که در مورد راه حل نظر بدم، مایلم پرسشی مطرح کنم، این پرسش مربوط به باگی میشه که در جوملا وجود داره. فرض بفرمایید کاربری که از اعضای سایت هست روی لینک عنوان مطلب در لیست کلیک میکنه، پس از اون به فرم لاگین هدایت میشه، نام کاربری و گذرواژه رو وارد میکنه...
پرسش من این هست: «آیا پس از درج نام کاربری و گذرواژه و ورود به سایت، کاربر به مطلب مورد نظر هدایت میشه یا یک پیغام خطای 404 دریافت میکنه؟»

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - mal2moh - ۱۳-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ صبح

سلام
بدون هیج مشکلی هدایت می شود.

RE: نمایش لیست مطالب یک مجموعه و نمایش فرم لاگین پس از ورود به مطلب - hsmtech - ۱۳-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ عصر

دوست گرامی!
مایل بودید، دسترسی بدید براتون انجام بدم.
**قبلش فول بکاپ فراموش نشه**