پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ (/thread-15093.html)

این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - mohi - ۳۱-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ عصر

اینا با چه افزونهای ساخته شدن؟

joomla 3.0Joomla 2.5

RE: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - Pourdaryaei - ۳۱-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ عصر

فكر ميكنم با كامپوننت zoo باشه ، البته اگر بجاي عكس لينك بزاريد بهتره

RE: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - محمدرضا بهارلو - ۳۱-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ عصر

سلام دوست عزیز

در صورت امکان دمو آنلاین از افزونه قرار دهید تا اگر برای جوملا باشه ، خدمتتان ارائه دهیم .

موفق و پیروز باشید Rose

RE: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - mohi - ۳۱-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ عصر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ف-ل-ت-ر- است

RE: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - mohi - ۱-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ صبح

zoo رو نصب کردم اما چطوری فارسی سازش رو نصب کنم یه بکیج زبان داشت نصب نشد
البته سایت سازنده اش ایران رو بسته بود با ف-ی-ل-ت-ر گرفتمش

RE: این نوع معرفی محصولات با چه افزونه ای ساخته شدند؟ - Pourdaryaei - ۱-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ صبح

این دموی که شما گذاشتید از یه نوع جاوا اسکریپت ساخته شده حالا با یکسری دستکاری هایی که سفارشی سازی کردند .
ربطی به جوملا نداره ولی احتمالا بتونید انجام بدید ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم زبانش چطوری هست ، آخرین بار که من دیدم زبان ZOO رو از لیستشون حذف کرده بودند ، البته نسخه 2 رو من کاملا فارسی کردم میتونید از همین انجمن دریافت کنید ... فقط باید افزونه دانلود بهش اضافه کنید که میشه یه همچین چیزی باهاش درست کرد ؛ البته افزونه های دیگه ای هم احتمالا هست که این شکلی بشه درست کرد .

اگر زبان رو نتونستی نصب کنی ؛ فایل رو استخراج کن و فایلهای ini رو تو پوشه زبان فارسی جوملات کپی کن