پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نمایش ندادن table - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نمایش ندادن table (/thread-14987.html)

نمایش ندادن table - arshia9_12 - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ صبح

سلام دوستان
توی چندتا از سایتهام این مشکل وجود داره :
چرا وقتی table میکشم نمایش داده نمیشه؟ حتی از کدهای html هم چک میکنم بوردر داره ولی نمایش داده نمیشه
این یه پیج نمونه اش هست : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم کمک کنید.

RE: نمایش ندادن table - Pourdaryaei - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ صبح

براي ايجاد جدول از اديتورهاي پيشرفته JCE يا JCK استفاده كنيد

RE: نمایش ندادن table - سعید حمزه زاده - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ صبح

ممکنه در قالبتون و در فال های css اینطور تعریف شده باشه

یک صفحه ای رو که باهاش مشکل دارید رو قرار بدید بررسی بشه

RE: نمایش ندادن table - arshia9_12 - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ عصر

توی همون قسمت لینک یک صفحه رو قرار دادم. دقیقا همون صفحه جدول داره ولی نمایش نمیده!
همین صفحه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نمایش ندادن table - hsmtech - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ عصر

دوست گرامی!
با توجه به این که قالب شما از cssهای optimizeشده t3 استفاده می کنه، لذا در ریشه سایت به آدرس t3-assets مراجعه کنید و فایل css_e757b.css رو به ترتیبی که عرض می کنم ویرایش کنید:
این کد رو
کد:
html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, b, u, i, center, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td, article, aside, canvas, details, embed, figure, figcaption, footer, header, hgroup, menu, nav, output, ruby, section, summary, time, mark, audio, video {
    border: 0 none;
    margin: 0;
    padding: 0;
}
با این یکی جایگزین کنید
کد:
html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, b, u, i, center, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption, article, aside, canvas, details, embed, figure, figcaption, footer, header, hgroup, menu, nav, output, ruby, section, summary, time, mark, audio, video {
    border: 0 none;
    margin: 0;
    padding: 0;
}

RE: نمایش ندادن table - arshia9_12 - ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ عصر

دوست گرامی hsmtech طبق فرمایشتون عمل کردم مشکل حل شد. ممنون از راهنمایی و کمکتون.

RE: نمایش ندادن table - arshia9_12 - ۲۵-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ عصر

البته یه موردی هست که هربار کش سیستم رو خالی کنم و جوملا رو آپدیت کنم باید دوباره کد رو اصلاح کنم.

RE: نمایش ندادن table - hsmtech - ۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ صبح

دوست گرامی!
این امر یک موضوع کاملا طبیعیه چرا که با هر بار خالی کردن کش فایلهای css مجددا از روی فایل های less کامپایل میشوند. به عبارت ساده تر با هربار خالی کردن کش این فایل ها دوباره تولید می شوند و قاعدتا تغییرات قبلی از بین میره. شما میتوینید در تنظیمات قالب گزینه Enable Developement mode رو روی on تنظیم کنید تا فایل های اصلی اجرا بشوند، کش رو هم خالی کنید. بعد از انجام موارد ذکر شده پیغام بدید تا از روی css های اصلی سایتتون بررسی بشه

RE: نمایش ندادن table - سعید حمزه زاده - ۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ عصر

شما باید مستقیما فایل های less قالب رو تغییر بدید

برخی قالب ها این پیچیدگی رو شامل میشن

یا علی