پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت (/thread-14798.html)

صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - shahram_pc - ۱-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ عصر

دوستان سایت من در لوکال بدون هیچ مشکلی بالا می آید ولی در هاست در صفحه اصلی سفید و
پنل مدیریت خطای زیر را می دهد.
مشکل چیست و چگونه درستش کنم.

کد:
jos-Error: این مقاله پیدا نشد

JSite -> dispatch() @ /home/mehrbodi/public_html/index.php:42
JComponentHelper :: renderComponent() @ /home/mehrbodi/public_html/includes/application.php:197
JComponentHelper :: executeComponent() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:351
require_once() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:383
JController -> execute() @ /home/mehrbodi/public_html/components/com_content/content.php:16
ContentController -> display() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:761
JController -> display() @ /home/mehrbodi/public_html/components/com_content/controller.php:74
ContentViewArticle -> display() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:722
JView -> get() @ /home/mehrbodi/public_html/components/com_content/views/article/view.html.php:32
ContentModelArticle -> getItem() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/application/component/view.php:386
JError :: raiseError() @ /home/mehrbodi/public_html/components/com_content/models/article.php:158
JError :: raise() @ /home/mehrbodi/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251

با تشکر.

RE: صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - heroesofnew - ۱-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ عصر

در مدیریت جوملای خود نمایش پیغام های خظا را غیرفعال کنید

اگر مشکل حل نشد و از xampp استفاده می کنید در فایل php.ini برید و display errors را off کنید

RE: صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - shahram_pc - ۲۳-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ صبح

php.ini که در هاست نیست.خودم در هاست قرار دادم و display_error رو خاموشش کردم.بعدش تغییری نکرد فقط صفحه ارور که
jos-Error: این مقاله پیدا نشد بود الان UTF شد و
jos-Error: COM_CONTENT_ERROR_ARTICLE_NOT_FOUND
سوال این میگه ارتیکل نات فاند یعنی فایل هام درست آپلود نشدن؟؟؟؟؟؟
لینک سایتم که هموز سفیده :www.mehrbod.ir
لینک صفحه مدیریت که خطا داره. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

RE: صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - Reza Ganji - ۲۳-۲-۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ صبح

سایت خود را توسط اکیبابک اپ به هاست منتقل و نصب کنید.

RE: صفحه سفید .صفحه اول و خطا در صفحه مدیریت - shahram_pc - ۲۳-۲-۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ صبح

با تشکر عیب پیدا شده.مشکل در ویروسی نشان دادن قالب بود که باعث میشه.آپلود نشه قالب.فقط برای من سوال هست.قالب رو داخل سیستم اسکن می کنم با آنتی ویروس ویروس نمی گیره.وسایت هم بالاست در لوکال.ولی هاست میکه تروجان و اجازه آپلود نمیده:

Upload Status
templates.zip (templates.zip): Virus Detected; File not Uploaded! (PHP.Trojan-5 FOUND)

ممنون میشم کمکی کنید.