پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: قالب های جوملا 2.5 (/forum-111.html)
+----- انجمن: قالب های فارسی جوملا 2.5 (/forum-113.html)
+----- موضوع: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن (/thread-14651.html)

نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - heroesofnew - ۱۱-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ عصر

با سلام خدمت همه کاربران و مدیران پارس جوم

دوستان میخوام یک بسته نصبی جوملا 2.5 برای شما عزیزان به زیباترین شکل طراحی کنم

حالا نظرتون را در مورد موضوع بسته نصبی بگید

هر موضوعی که زودتر به 10 تا رای رسید اون بسته را طراحی میکنم و بهتون تقدیم میکنم

1. پیامک
2. شرکتی
3. تفریحی
4. مذهبی
5. دانلود

ممنون از مدیران اگه این پست را به اولین پست انتقال بدن

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - milad0098 - ۱۲-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ صبح

سلام بسته مذهبی به نظر من بهتره چون توی نت کمتر پیدا میشه

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - soldooz - ۱۲-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ صبح

مطمئنا مذهبی توی نت کمتره البته رایگان منظورم هست خیلی بهتره

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - acc00 - ۲۲-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ عصر

سلام بسته مذهبی

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - farzadbjj - ۲۲-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ عصر

با سلام بسته شرکتی .
درمورد نظر سنجی هم بگم چون تعداد پست ها زیاد میشود و نمیتوانید به خوبی مشخص کنید و برای کاربران راحت تر باشد شما میتوانید پست را اول را ویرایش کنید و فیلد نظر سنجی ایجاد کنید تا دوستان با یک کلیک نظر خود را قرار دهند.
موفق باشیدRose

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - fidoman - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ عصر

سلام و درود به نظرم بسته سایت پیامک باشه بهتره البته با امکانات خاص خودش

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - bargh4ever - ۲۶-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ صبح

سلام به نظرم اگه بسته کاریابی باشه خیلی بهتره چون تو نت نیست.

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - neo2010 - ۹-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ عصر

اگه بسته کاریابی باشه خیلی خوبه

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - toorej - ۱۱-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ صبح

بسته تفریحی با کلی امکانات جدید و متنوع تا یکم آدم رو از کار دور کنه فک کنم خوب باشه

RE: نظر سنجی برای طراحی بسته نصبی جوملا برای هدیه دادن به پارس جوم و کاربران آن - me64 - ۱۲-۷-۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ عصر

بسته خبری