پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
Fatal error خوابیدن سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: Fatal error خوابیدن سایت (/thread-14609.html)

Fatal error خوابیدن سایت - Pourdaryaei - ۸-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ عصر

سلام
بعد از ارسال خبرنامه توسط Acymailing وبسایت خوابید !

و خطاهای زیر رو میده

صفحه اصلی سایت

Fatal error: Class 'K2Model' not found in /home/britneyi/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 419

صفحه مدیریت

Forbidden

You don't have permission to access /administrator/ on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

وبسایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه پشتیبان سایت رو دوباره آپلود کرده و نصب کردم ولی مشکل همچنان باقی است

RE: Fatal error خوابیدن سایت - Reza Ganji - ۸-۱-۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ عصر

ممکنه بخاطر مود سکیوریتی هم باشه.بگید برای شما غیرفعال کنند مود سگیوریتی رو و بعد تست کنید.

RE: Fatal error خوابیدن سایت - Pourdaryaei - ۹-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ عصر

بعد از 22 ساعت بالاخره یه نفر پیدا شد که جواب تلفن رو بده ؛ اونوقت میگن بخاطر ارسال ایمیل انبوه 50(تا) شما رو مسدود کردیم ! محتواتونم مشکل داره ، الان بنظرتون باید چیکار کنم ؟ جمعش کنم برم جای دیگه ؟! هاستینگهای ایرانی قابل اعتماد هستند یا خیر ؟

RE: Fatal error خوابیدن سایت - Reza Ganji - ۹-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ عصر

من یه هاست رایگان به شما هدیه میدم.البته اگر تمایل داشتید بیایید روی سرور خارج از کشور.

RE: Fatal error خوابیدن سایت - Pourdaryaei - ۹-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ عصر

شما لطف دارید آقای گنجی ولی دوست ندارم احیانا مشکلی برای شما پیش بیاد ،Rose البته سایت چیز خاصی نداره ، نه فیلم نه موزیک ... فقط اخبار و عکس هست که بالاخره یه روز با مشکل مواجه میشه ، بعد مشکلم اینجاست که بعد از یک سال شاید بیشتر از 2-3 گیگابایت فضا نیاز داشته باشم ...