پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ (/thread-14554.html)

علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ - MARKO - ۲۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر

سلام و درود
دوستان جدیدا هر وقت تو بخش نظرات سایتم میریم یکسری کامنت های انگلیسی و بیخود به سایتم ارسال میشه و نمیدونم دلیلش چیه ..!! همشونم انگلیسی و عجیبه که تو یک دقیقه 100 تا کامنت میاد
بدجووووووور رو اعصابه
لطف کنید بگید چیکار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد.
این نکته رو هم بگم این مشکل از وقتی پیش اومد که من تو تنظیمات جی کامنت نمیدونم فکر کنم یچیزی رو دست زدم از اون روز به بعد این پیام های هرز زیاد شده .

اینم عکسش :

[تصویر:  UntitledBs6HK.png]

RE: علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ - shahryar warez - ۲۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ عصر

برای قسمت نظرات خودتون کد کپچا رو فعال کنید و از گوگل کمک بگیرید
این اسپمر ها هستند دارند نظرات ارسال می کنند

RE: علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ - MARKO - ۲۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ صبح

داداش فعال کردم ولی بازم میاد ..!!!

RE: علت اومدن کامنت های بی ربط به سایت من چی میتونه باشه ؟؟؟ - shahryar warez - ۲۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ صبح

فعلن چند رباطی که هستند رو آپیشون ببندید

بعضی ها تبلیغاتی هستند : مثلا ماهی 1 دونه می یاد که اوان به وسیله یک فرد اوکی می شه
اگر تعداد زیادی در ساعت و دقیقه می یاد که باید مشکل یابی بشه و تعداد مراحل ارسال سخت گیرانه تر و همینطور کنترل بیشتر بشه تابی خیال وب سایت شما بشند