پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست (/thread-14239.html)

انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - khorami - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ صبح

با عرض سلام و خسته نباشید من میخوام جوملایی را که مستقیما به دامنه afghanistanshenasi.ir وصل هست را به main.afghanistanshenasi.ir منتقل کنم .
باید دقیقا چیکار کنم ؟ در دیتابیس چه کاری باید انجام بدم ؟

با تشکر

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - dashtchy - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ صبح

محتویات پوشه را به پوشه مورد نظر انتقال دهید
همین

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - khorami - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ صبح

تشکر از پاسختان خب دیتابیس چی ؟ ساب دامین چی ؟

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - milad0098 - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ صبح

برای ایجاد ساب دامین به مدیریت هاست رفته ودر قسمت ساب دامین ، ساب دامین خود را ایجاد نمایید

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - سعید حمزه زاده - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ صبح

ساب دامین رو بسازید، فایل های سایت رو انتقال بدید به فولدر مورد نظر و در فایل configuration.php آدرس های tmp و logs رو تغییر بدید

یا علی

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - محمدسلیمانی - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ صبح

سلام یک ساب دومین ایجاد کنید بهتره اول یک کپی از فالها منتقل کنید بعد از اتمام فایل های اصلی رو پاک کنید

بعد برای قسمت مدیرت که مشکلی پیش نمیاد فقط مسیر اگر اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\administrator بعد از انتقال اینطوری وارد شو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\administrator بعد از تنظیمات کلی موارد زیر رو تغییر بدید به مسیر جدید > نام سایت، پوشه وقایع log، پوشه تصاویر، پوشه temp، مسیر ریشه ftp رو تغییر بدید برای دیتا بیس نیازی به تغییر نیست. فقط برای هر سایت یا ساب دومین یک دیتابیس جدا ایجاد کنید
و قبل از همه این کارها حتما بکاپ بگیرید.

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - rhossein - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ صبح

درود دوست عزیز و گرامی

یافتم جواب سوال شما رو پیشنهاد می کنم اینجا هم برید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاحق

RE: انتقال جوملا از یک پوشه به پوشه دیگری در هاست - shaban532 - ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ صبح

rhossein عزیز:
با تشکر از شما بابت ارسال پاسخ برای این موضوع.دقت داشته باشید که:
آموزشی که قرار دادید برای انتقال از هاستی به هاست دیگر است که در این صورت باید دیتابیس را منتقل کرد و خیلی کارهای دیگه
اما دوستمان تنها قصد دارد فایلها را در هاست خودش جابجا کند که همین طور که بقیه دوستان گفتند هیچ نیازی به تغییر و انتقال دیتابیس نمی باشد.
سرزنده و پایدار باشید.