پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
راهنمایی در مورد انتقال - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد انتقال (/thread-14096.html)

راهنمایی در مورد انتقال - parsfutsal - ۲۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ عصر

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من سایتم در ادرس اولیه برقرار است و روی یک زیر شاخه از سایتم یک جوملا وقالب دیگر با دیتابیس مخصوص به خود نصب کرده ام و میخوام اون رو به ادرس اصلی منتقل کنم ؟
میخوام ببینم اگر کل شاخه اصلی و فایلهاش رو پاک کنم و شاخه ثانویه رو انتقال بدم اونجا انتقال صورت میگیره و مشکلی پیش نمیاد ؟
آدرس شاخه اصلی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس قالب و دیتابیس جدید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یا اگر اشتباهه چطور باید این انتقال رو انجام بدم که دیگه اون دیتا بیس و قالب قبل روی ادرس اول نباشه و فقط قالب جدید و مطالب دیتابیس جدید باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: راهنمایی در مورد انتقال - shaban532 - ۲۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ عصر

کافیه همه ی فایلها رو از زیرشاخه به شاخه ی اصلی کپی کنید.(همون چیزی که خودتون گفتید)

RE: راهنمایی در مورد انتقال - parsfutsal - ۲۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر

ممنون دوست من ، بازم برای این گفتم که سوال کنم بهتره تا اینکه با اطلاعات خام خودم برم جلو ،

RE: راهنمایی در مورد انتقال - parsfutsal - ۵-۱۱-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ صبح

از همین راه انتقال دادم ولی متاسفانه منو ها م و... حالت دروپلاین و.. نداره و مثل قبل بالا نمیاد مشکل از چیه ؟

RE: راهنمایی در مورد انتقال - Reza Ganji - ۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ صبح

بعد از انتقال به روت اصلی سایت باید برید و فایل کانفیگوریشن رو نیز باز کنید و مسیر پوشه تمپ و لاگ را ویرایش کنید و نام پوشه ای را که سایت در اون نصب شده بود حذف کنید.