پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: کامپوننت های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-57.html)
+---- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-59.html)
+---- موضوع: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) (/thread-13975.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - mohamad2379 - ۲۵-۲-۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ عصر

لظفا اموزش نصب رو هم بگید .کدوم فایل ها رو باید اپلود کنم تو هاست و کدوم رو از مدیریت افزونه نصب کنم

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - Pourdaryaei - ۲۵-۲-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر

تمام فایلها رو از مدیریت نصب باید نصب و راه اندازیش کنید ، کامپوننت افزونه اصلی هست و ماژولهاش هم بسته به نیازتون میتونید نصب کنید یا خیر

فقط قالبهای کیوننا رو از کنترل پنل خود کیوننا نصب میکنن

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - nmr61 - ۱۴-۴-۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ صبح

آیا راهی وجود داره تا جمله (قدرت گرفته از کیوننا) رو ویرایش یا حذف کرد؟؟؟؟؟؟

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - پیام عمرانی - ۱۴-۴-۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ صبح

سلام
بله میشه
هم از طریق css و هم از ظریق حذف کد داخل کامپوننت
دمو بدید تا حذف از طریق css رو بهتون بگم

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - meymah - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ عصر

سلام دوستان من کامپوننتت کیوننا رو از این سایت دانلود کردم و نصب کردم، اما میخوام منوهای کیوننا(search,help,profile,...) را به فارسی برگردونم ، چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟
ممنون

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - Pourdaryaei - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ عصر

از قسمت مدیریت منوها ، مقدارها انگلیسی رو به فارسی ترجمه کنید

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - meymah - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ عصر

ممنونم جای منوهارو پیدا کردم، اما وقتی از این مسیر(joomla>menus>kunena menus) منو را به فارسی بر میگردونم کل منوها حذف میشه و باید از مسیر (kenna forum>forum tools> menu manager) گزینه restore kunena رو بزنم تا برگرده!!چرا؟

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - meymah - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ عصر

البته این اتفاق فقط درمورد منو index میوفته، بقیه منو ها به راحتی تغییر میکنن!!!

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - meymah - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ عصر

چرا هر تغییری در منو index باعث حذف کل منو ها می شود؟؟؟

RE: دانلود انجمن ساز کیوننا فارسی 3.0.5(جدیدترین نسخه) - Pourdaryaei - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ عصر

اطلاعات سایتت رو پیام خصوصی کن شب برات چک کنم ببینم مشکل از کجاست