پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion (/thread-138.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - Reza Ganji - ۲۹-۹-۱۳۸۹ ۰۲:۳۸ عصر

[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png] [تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1292815779_1_d29119adb8.jpg]

سلام و درود
توسط این کامپوننت میتوانید انجمن سایت و برخی دیگر از اسکریپت ها را با جوملا خود ارتباط دهید به نحوی که کاربرانی که در یکی از این دو عضو میشوند در دیگری نیز اطلاعات کاربری آنها وارد میشود.البته در مورد استفاده از افزونه نظرهای متفاوتی وجود دارد و بهتر است قبل از استفاده از این افزونه کاملا تحقیق کنید.یکی از موارد این است که میگویند اگر برای یک اسکریپت مشکل به وجود بیاید برای دیگری نیز مشکل ساز میشود البته من هنوز همچین گزارشی رو نشدیدم و با گرفتن بک آپ مرتب میتوانید با خیال راحت از این افزونه استفاده کنید.
البته ورژن های قدیمی تر این افزونه فارسی شده و با جستجو میتوانید پیدا کنید.این ورژن در زمان ارسال پست آخرین ورژن از این افزونه است.
البته شاید هم شایعات مربوط به خطرناک بودن این افزونه از طرف سازنده افزونه های دیگر باشد چون برخی از سایت ها افزونه های اینگونه را از 14 تا 49 دلار میفروشند در حالی که این کامپوننت یازده اسکریپت رو با جولا پیوند زده و رایگان میباشد.

اسکریپت های پشتیبانی شده توسط این افزونه
vBulletin 3.8.0
phpBB 3.0.x
MyBB 1.4
SMF 1.1.8
Magento
Moodle
Gallery2
dokuwiki
Elgg
Oscommerce 2.x, 3.x, XT, Zen, Max, SEO
e-Front

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرین نسخه سازگار با جوملا 2.5 که نسخه استیبل هم می باشد به پیوست اضافه شد.

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها با جوملا - mani64 - ۲۸-۱-۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ عصر

اگر این واقعاً کار کنه که .....................
حق دارن بقیه ای که میفروشن.

برنامه نوسیش خیلی سخت و طاقت فرسا هست.Stop

دستتون درد نکنه برای این کامپوننتLaugh

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها با جوملا - Reza Ganji - ۲۸-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ عصر

البته من نديدم كسي بفروشه ولي كار ميكند و ورژن هاي قبلي ترجمه هم شده و ميتونيد جستجو كنيد.اونها كه ميفروشند افزونه هاي ديگري است و اكثرا فقط يك انجمن ساز را با جوملا ارتباط ميدهد.
هم اكنون فكر ميكنم نسخه جوملا 1.6 هم آماده استفاده باشد.

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها با جوملا - esitala - ۲۹-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ عصر

ممنون از کامپوننت خوبتون،من یک سوالی هم داشتم در این مورد و اون اینه که میگن، این کامپوننت با دیتا بیس جوملا همچین زیاد جور نمیشه و ممکنه دیتابیس رو به هم بریزه،البته من خودم امتحان نکردم ،نظر شما چیه آقای گنجی؟

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها با جوملا - Reza Ganji - ۲۹-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ عصر

من فكر نميكنم مشكل حادي پيش بياره چون چند وقتي هست كه استفاده ميشه و البته در ايران ميگن امكان مشكل ساز بودن هست ولي من ميگم اگر روزانه بك آپ بگيريد مشكلي وجود نخواهد داشت.چون من در سايت سازنده نگاه كردم البته چند وقت پيش و در اين مورد چيزي نديدم ولي ميتونيد به سايت سازنده مراجعه كنيد.

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - Reza Ganji - ۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ عصر

تاپیک با آخزرین نسخه بروزرسانی شد و انجمن کامپوننت های ترجمه نشده جوملا 2.5 منتقل شد !

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - farshadmahfa - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ صبح

با سلام
من چطوری این کامپوننترو نصب کنم
از جومولا 2.5.27 استفاده میکنم و روی لوکال دارم تست میکنم وقتی نصبش میکنم ارور "نصب کامپوننت: عدم موفقیت در نصب روال سفارشی" میده
ممنون میشم کمکم کنید نصبش کنم بهش احتیاج دارم
ممنون

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - Reza Ganji - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ صبح

از سایت سازنده آخرین ورژن برای جوملا 2.5 رو دانلود کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشید حتما قبل از نصب و فعال سازی از سایتتون بک آپ تهیه کنید

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - farshadmahfa - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ عصر

ممنون اقای گنجی تونستم با هیلتر پیکن دانلود کنم
Drink

RE: یک پارچه سازی انجمن سازها و اسکریپت های کاربردی با جوملا توسط jfusion - farshadmahfa - ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ عصر

هنگام نصب نسخه جدید با ارور
Fatal error: Call to undefined method SimpleXMLElement::getElementByPath() in D:\xampp\htdocs\foroshgah\2\administrator\components\com_jfusion\install.jfusion​.php on line 617 یا اینکه با ارور

نصب کامپوننت: تابع DB یک سری ایراد دارد

خطا کامپوننت در نصب

مواجه میشم دلیلش چیه؟