پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ثبت سفارش توسط مشتری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ثبت سفارش توسط مشتری (/thread-13681.html)

ثبت سفارش توسط مشتری - icons - ۱۱-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز پارس جوم

برای ارائه خدمات سایت خودم و ثبت سفارش توسط مشتری نیاز به یه افزونه دارم که بتونه فرمی رو به مشتری نشون بده که با انتخاب هر نوع از پارامترها ، پارمترهای مختص به اون فعال بشه.

بدین صورت که مثلا با انتخاب گزینه طراحی گرافیک، منوی کشویی و کادرهای مربوط به موارد طراحی گرافیک فعال بشه و با انتخاب گزینه چاپ، کادرهای طراحی گرافیک محو و به جای اون کادرهای و منوهای کشویی مربوط به گزینه چاپ فعال بشن.

دقیقا مثل مورد منوی کشویی انتخاب استان و شهرستان که با انتخاب هر استان شهر مورد نظر فعال میشه.

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنن.
از جوملا نسخه 2.5 استفاده می کنم.

باتشکر..

RE: ثبت سفارش توسط مشتری - gogerd - ۱۱-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ عصر

تو این سایت میتونی فرمهای پیشرفته درست کنی!
سایت خوبیه یه نگاهی بهش بنداز .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ثبت سفارش توسط مشتری - icons - ۱۱-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر

دوست عزیز از بابت معرفی سایت ممنونم.

اما من فرمی می خوام که بتونه با انتخاب هر گزینه، کادرها و منوهای کشویی مربوط به اون هم تغییر کنه.

مثلا اگر یه فرم بازشو کشویی داریم که شامل گزینه طراحی و گزینه چاپ است. با انتخاب هر کدوم از گزینه ها کادرهای مختص به اون گزینه ظاهر بشه.

مثال:
گزینه طراحی شامل موارد اندازه، رنگ، متن و ... است
گزینه چاپ شامل موارد انتخاب نوع کاغذ، چاپ یک رو، چاپ دو رو و... است.

میبینید که موارد هر گزینه باهم متفاوت هستند. و باید با انتخاب هر گزینه فقط موارد مختص به اون به نمایش دربیاد.

لطفا کمک بیشتری کنید. باتشکر..

RE: ثبت سفارش توسط مشتری - icons - ۱۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ صبح

Help me

لطفا در این مورد کمک کنید...

RE: ثبت سفارش توسط مشتری - Reza Ganji - ۱۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ عصر

شما میتونید تاپیک اختصاصی آموزش آر اس فرم رو در انجمن آموزش های جوملا مشاهده و مطالعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.