پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
خريد اينترنتي خارجي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: خريد اينترنتي خارجي (/thread-1299.html)

خريد اينترنتي خارجي - Pourdaryaei - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ صبح

با سلام

ميخواستم ببينم چه سايتهايي معتبري در زمينه خريد خارج از كشور براي افزونه هاي تجاري سرويس ميدند ؟

RE: خريد اينترنتي خارجي - شاهین سمیع عادل - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ صبح

والا تا آنجایی که من اطلاع دارم داخل کشور سایت معتبری نیست که مخصوص این کار باشد .

افرادی هستند که با راه اندازی وب سایت و پشتیبانی فارسی و گرفتن نمایندگی تعدادی از افزونه ها و اسکریپت های تجاری آنها را به فروش می رسانند . اما تا کنون ندیده ام کسی مختص خرید و فروش افزونه های تجاری سایتی طراحی کرده باشد .

البته باید نظر دیگر دوستان را هم دید .

RE: خريد اينترنتي خارجي - پیام عمرانی - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ صبح

البته شما میتونید از طریق شرکتهایی که دارای مستر کارت ، ویزا کارت، پی پال و ... هستند که تعدادشون هم کم نیست اقدام به خرید کنید
حتی خودتون میتونید یک حساب پی پال بخرید و خودتون شخصا خرید کنید

RE: خريد اينترنتي خارجي - Pourdaryaei - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ صبح

خب ميشه بيشتر توضيح بديد ؟ الان با دوتا شركت مذاكره كردم كه يكي جواب داده و يكذره گرون حساب ميكنن ... البته قبلا درمورد چيزهاي ديگه باهاشون كار كردم و ميدونم بي اعتبار نيستند .
خريد پي پل چطوره ؟

RE: خريد اينترنتي خارجي - شاهین سمیع عادل - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ صبح

همانطور که گفتم سایتی مختص این کار ندیدم . شما اگر به شرکتی هم سفارش بدهید که براتون خرید کنه مطمئناً اولاً یک واسطه میاد وسط دوماً کار تخصصی اون شرکت شاید مناسبتی با درخواست های شما نداشته باشه .
همانطور که آقای عمرانی گفتند راحت ترین راه استفاده از حساب های پی پال است . باید یک حساب پی پال توسط یک شرکت رابط باز کنید و حساب خودتان را شارژ کنید ( تقریباً مانند کارتهای عضو شتاب ) بعد می توانید به صورت انلاین خرید و دانلود کنید .
البته ارسال پول به حساب پی پال و برداشت از آن توسط یک شرکت واسط انجام میشه که اون شرکت یک هزینه ای برای این کار دریافت می کند و همینطور این حساب پی پال مسلماً به نام شما نخواهد بود ( به دلیل ایرانی بودن ما ) .

RE: خريد اينترنتي خارجي - پیام عمرانی - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ صبح

خب در آسون ترین حالتش شما سفارشتون رو میدید به اون شرکت و میگید که از فلان جا میخوام این رو بخرم و اونها هم براتون تهیه میکنن به همین راحتی

RE: خريد اينترنتي خارجي - شاهین سمیع عادل - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ صبح

خوب درسته ولی همیشه در دسترس بودن هم مهم است .

من خودم شده یک موقع نصف شب نیاز به یک خرید داشتم . ( البته داخلی ) .

مسلماً وقتی اختیارش دست خود طرف باشه خیلی راحت تر می تواند تهیه کند .

RE: خريد اينترنتي خارجي - Pourdaryaei - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ صبح

البته ، ولي خب اين چيزهايي كه از خارج ميخاي خريد كني معمولا زياد پيش نمياد و اگرم كسي كارش بيزينس اين چيزا باشه يه فكري به حال خودش ميكنه

RE: خريد اينترنتي خارجي - پیام عمرانی - ۲۹-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ صبح

شما میتونید اگر آشنایی اونور داشته باشید از طریق اون یه اکانت برای خودتون باز کنید و اونوقت که هروقت نیاز دارید میتونید خرید کنید