پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ (/thread-12705.html)

سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ - pasokhgoo - ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ صبح

با سلام و ادب خدمت دوستان
خواستم ببینم مدیریت محتوی کا2 از نظر سئو نسبت به جوملا آیا ضعیفتره و یا اینکه نه قویتر و بهتره؟
بعد برای نشان دادن مطالب کا2 در قالب باید چکار کرد؟مطالبی گذاشتم اما در منوها و صفحه سایت نمایش داده نمیشه.
با تشکر

سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ - pasokhgoo - ۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ صبح

منتظر پاسخ دوستان هستم.

سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ - Reza Ganji - ۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ صبح

ببینید کا2 برخی امکانات رو بصورت پیش فرض داره مثلا وارد کردن کلمات کلیدی ولی جوملا برای نمایش تگ ها میتونید از پلاگین و افزونه های نمایش تگ استفاده کنید.
بنظر من زیاد فرق نمیکنند ولی کا2 امکانات بیشتری در اختیار شما قرار میدهد بخصوص تنظیمات نمایش مطلب و غیره اما برای سئو باید
قبلا برخی از دوستان معتقد بودند که سئو خود جوملا بهتره ولی نمیشه صد در صد گفت و تجربه بیشتر مشخص میکنه و من فکر میکنم هردو در یک حد هستند.
مهارت شما در تنظیمات و استفاده از کلمات کلیدی و افزونه های مناسب خیلی بیشتر تاثیر خواهد داشت

RE: سئو k2 قویتر است یا جوملا؟ - shahryar warez - ۱۷-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ عصر

هر کدام بیشتر اختصاصی شود بهتر می باشد
ببنید شما دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو بخش اساسی دارید که یکی سئو داخلی و یکی دیگر سئو خارجی می باشد .

که مبحثی شما به اون اشاره کردید مربوط به سئو داخلی می باشد به همین منظور شما باید اصول اولیه رو رعایت کنید هر دو موردی که فرمودید ضعف های مشابه ای در زمینه seo دارند که باید حل گردد ولی خوب k2 دارای امکانات پیشفرض هست که فقط کمی در وقت شما صرف جویی می کند ولی همین امکانات به صورت جداگانه برای خود هسته جوملا نیز بهینه سازی شده و قرار گرفته ولی بهترین افزونه ای که واقعا سئو و بهینه سازی شده افزونه بلاگ ساز easyblog می باشد که در اون جستجو هایی از جمله توییتر و اپن گراف فیسبوک نیز در نظر گرفته شده تا موارد پیشرفته
در کل این موضوع این نکته بسیار برای شما باید برجسته باشه که خیلی از موارد به دست مدیر وب سایت انجام می گیره و بهینه سازی مثل پویا سازی یک وب سایت می مونه هر کدوم بیشتر روش کار بشه بهتره ولی از لحاظ هسته هیچ تفاوتی بسیار زیادی بین این دوتا بخش نیست

به زودی یک آموزش در مورد easyblog نیز درست می کنم برای عموم اگر سوالی هست بگید تا در صورت امکان پاسخ شما رو بدم