پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-14.html)
+----- موضوع: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 (/thread-1243.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۱۹-۳-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ صبح

[تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1307544846_1_fd5326a71d.png]

سلام و درود
اين ماژول جوملا هم يكي ديگر از اسلايدر هاي رايگان جوملا ميباشد كه با استفاده از جي كوئري نوشته شده است!
برخي از ويژگيهاي اين ماژول :
نوشته شده با جي كوئري و بدون استفاده از فلش
داراي سه نوع افكت تغيير تصاوير به صورت رندوم يا دلخواه
تنظيم سرعت نمايش و تغيير اسلايد ها
پشتيباني از بينهايت تصوير
داراي دكمه هاي ناوبري
ساگاري با مرورگرهاي پيشرفته و اينترنت اكسپلورر 7 به بالا
و...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - Mojtaba Pordel - ۱۹-۳-۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ عصر

سلام جناب گنجی عزیز
ماژول رو ترجمه کردم. فقط چون امکان تست نداشتم، تستش نکردم و استایلش رو هم دست نزدم. اگه فرصت کردین لطفا یه دستی به سر روش بکشین و بعد تو انجمن ترجمه معرفیش کنین.
ممنونم

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - محمد آهنگی - ۱۹-۳-۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ عصر

با سلام ممنون از این اسلاید زیبایی که قرار دادید .خب حالا حتما به مشکلاتی بر میخوریم برای اماده سازی اون که ممنون میشیم که راهنمایی بفرمایید.
اگر توی سایت نگاه کنید ممنون میشم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام که عکسها وسط قرار بگیرند باید چکار کنم وکدوم قسمت رو ادیت کنم .
ومیخوام که تصاویر بیشتری رو نمایش بده باید چکار کنم .البته توی ماژول اضافه کردم ولی فایده نداشت و
اون نقطه هایی که هر کدوم نشان گر یک عکس هست رو میخوام بردارم چون خیلی جاش بده .ممنون

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۲۰-۳-۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ صبح

الان كه من نگاه كردم مشكل شما حل شده بود!
براي استفاده از اسلايدشوها بايد ابتدا عرض و ارتفاع اسلايدشو را مناسب با موقعيت نمايش در قالب انتخاب كنيم و سپس تصاوير را مناسب با همون سايز تهيه كنيم!

با تشكر از جناب پردل براي ترجمه اين افزونه و انشاالله سعي ميكنم تست و انتقال بدم و البته فكر نميكنم استايل ها نياز به تغيير داشته باشه!

OkOk

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - محمد آهنگی - ۲۱-۳-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ عصر

فقط نمیدونم از کجا باید عکس اضافه کنم توی ماژول میشه اضافه کرد ولی توی سایت نشون داده نمیشه.ممنون

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۲۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ عصر

در پوشه ماژول و در مسير زير تصاوير را قرار دهيد
modules/mod_nvSlider/images/slide1.jpg
در ادرس بالا در پوشه ماژول ها و در پوشه اسلايدر يك پوشه به نام ايمج قرار دارد و در اونجا قرار دهيد و مانند بالا نام و پسوند تصوير را به اخر ادرس اضافه كنيد.
ادرس تصاوير را با كاما از هم جدا كنيد.البته فكر ميكنم ميتوان در جايي ديگر تصاوير را قرار داد و مسير تصوير را وارد كرد ولي تست نكردم.

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - محمد آهنگی - ۴-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ عصر

با عرض سلام وخسته نباشید .من این اسلاید رو در سایت دیگه ای دارم قرار میدم ولی واقعا یه مشکلی دارم که گیر کردم. ممنون میشم که کمکم کنید.
اول اینکه از سه عکس بیشتر نمایش داده نمیشه هر کاری کردم نشد .دوم اینکه میخوام دقیقا وسط قرار بگیره نمیدونم باید کدوم قسمت از کدها رو ادیت کنم .خیلی روش کار کردم نشد .البته منظورم از وسط قرار گرفتن عکسها رو باید توی سایت ببینید وتا متوجه بشید منظورم چیه .با تشکر.مخصوصا از اقای گنجی.

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۴-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ عصر

من سايت شما را نگاه كردم و تصاوير درست نمايش داده ميشد !
شما كش مرورگر را خالي كنيد و بعد دوباره تست كنيد !

براي تعدا تصاوير هم قبلا من تست كردم و اين مورد رو مشاهده نكردم و فكر ميكنم از ادرس دهي باشد !

البته در سايت سازنده هم چيزي در مورد محدوديت تصاوير نديدم !

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - majid33 - ۵-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ عصر

من هم نتونستم بهش عكس اضافه كنم
راه حلي وجود نداره؟

RE: ماژول جوملا » اسلايدشو زيباي NV Slider براي جوملا 1.5 - vahid.exe - ۵-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ عصر

سلام.

به این مسیر برید modules/mod_nvSlider/images/slide1.jpg و تصاویر خودش رو حذف کنید و تصاویر جدید را با نام و پسوند مشابه تصاویر پیشفرض آپلود کنید .