پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento (/thread-12202.html)

راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento - Ayaz - ۲۰-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ عصر

درود

من دیروز کامپوننت Komento رو روی سایتم برای مدیرت بخش نظرات کاربران نصب کردم.

حالا میخوام این چند موردی رو که تو عکس مشخص کردم رو فارسی کنم.

آیا راهی هست؟ اگر جواب مثبت هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento - sasanu - ۲۰-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ عصر

از همون سایت در بخش ترجمه ها ترجمه فارسی رو دانلود ونصب کنید

در این مسیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento - Ayaz - ۲۰-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ عصر

(۲۰-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ عصر)sasanu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همون سایت در بخش ترجمه ها ترجمه فارسی رو دانلود ونصب کنید

در این مسیر

الان این رو نصب کنم روی ورژن زبان اصلی؟
منظورم این هست که این فقط فارسی ساز هست؟

راهنمایی برای فارسی کردن این چند آیتم در کامپوننت Komento - sasanu - ۲۱-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ صبح

بله در صفحه مورد نظر برای کومنتو در منویی که مربوط به ایران و زبان فارسی هست بسته مورد نظر رو دانلود و نصب کنید
این بسته فقط فارسی ساز هست