پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند (/thread-11925.html)

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح

سلام دوستان در جوملاjoomla 3.0 سایت دو زبانه می خواهم درست کنم !!!
انتخاب زیان را که فعال می کنم بعضی از افزونهایم کار نمی کند
این پلاگین را هم ریختم
jQuery++ Integrator
ولی بعدش کلاً سایت بالا نیامد

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ صبح

دوستان کسی نمی داند باید چه کنم؟

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ عصر

بالاخره آپ کردم !!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم آن سایتی که خودم دارم روش کار می کنم

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - امیررضا مرتضوی - ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ عصر

درود
ممکنه تداخل افزونه وجود داشته باشه و یا اینکه افزونه مورد نظر فایل زبان براش تعریف نشده باشه و نتونه لود کنه.

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ عصر

باید چی کار کنم !
تداخل با چی ؟
واقعا نمی دانم باید چه کنم
کمکم کنید

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - امیررضا مرتضوی - ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ صبح

بذارید دوستان هم بررسی کنند بعد تصمیم گیری کنید.
شاید افزونه هایی که کار نمیکنند دارای فایل زبان سایت شما نیستند و نمیتوانند آن را لود کنند.البته شاید!

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - مرتضی محمدجانی - ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ صبح

سلام
در مدیریت افزونه زبان بر روی همه قرار گرفته ؟
Rose

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ عصر

بله
اصلا مشکل اینجاست که الان فقط پرچم انگلیس را نشان می دهد ، و پرچم اسلواکی را نشان نمی دهد

انتخاب زبان که فعال می شود افزونه کار نمی کند - rezaetemadi - ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ عصر

دوستان کسی راه حلی ندارد ؟
هر کاری می کنم درست نمی شود