پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share (/thread-11823.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - mrgrad - ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ عصر

سلام
برادر اعتمادی ،شما ترجمه نکردین هنوز ماژولارو؟

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - langroud2 - ۱۶-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ صبح

موقع نصب ارور زیر رو میده.چرا؟
عدم امکان در نوشتن اطلاعات
جوملای من 2.5

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - haloo - ۲۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ صبح

خرابه فایلش باز نمیشه

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - Reza Ganji - ۲۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ عصر

من دانلود کردم درست بود البته چون با موبایلم تست نصب انجام ندادم.نسخه های جدیدتری از این افزونه در سایت های وارز موجود است میتونید سرچ و دانلود کنید.

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - razm - ۲۵-۸-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ عصر

سلام دوستان و اساتید محترم من میخواهم که یک ماژول یا کامپونینت را برایم معرفی کنید که من بریش لغات را اضافه کنم یک دکشنری را میخواهم بسازم آنلاین که هر وقت خودم بریش لغات اضافه کنم و هم چنان کاربران بتوانند آنلاین از سایتم لغات را جستجو نموده معنی اش را دریافت کند این چنین یک ‍ماژول یا کامپونینت را برایم معرفی کنید تشکر قبل از قبل

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - صدرا حسابی - ۲۵-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ عصر

لطفا سوالتون رو در تاپیک جداگانه بپرسید و موقع درخواست نسخه جوملاتون رو مشخص کنید.
می تونید از افزونه رایگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید.

RE: کامپوننت حرفه ای پخش و مدیریت فیلمهای ویدئویی HWD Media Share - saleci - ۱۰-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ عصر

سلام . فایل خراب است . پیغام Unable to open archive میدهد هنگام نصب . لطفا دوباره قرار بدید . ممنون