پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{كاربردي} كامپوننت ديوار Wall Factory - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: {كاربردي} كامپوننت ديوار Wall Factory (/thread-1171.html)

صفحه‌ها: 1 2

كامپوننت ديوار Wall Factory - Pourdaryaei - ۴-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ عصر

به نام خدا
همیشه یکی از بیشترین نیاز های مدیران سایتها ایجاد ارتباط گسترده با کاربران بوده و هست و در این بین بیشتر مدیران سایتها رو به افزونه ها و یا cms های ایجاد جامعه ی مجازی می اورند.
افزونه ای که هم اکنون برای شما آماده نمودیم مهمترین امکان شبکه های مجازی یعنی سیستم دیوار را فراهم میکنه و شما به راحتی میتونید بدون دردسر به سیستم جوملا ی خود این قابلیت ارزش مند را اضافه کنید.
امکانات این افزونه:
- اضافه کردن سیستم دیوار
- امکان دنبال کردن کاربران
- امکان تعریف اواتار
- آپلود فیلم،موزیک،عکس و...
- نظر دهی به تمام پروفایل های کاربران
- نظردهی به ارسالات کاربران
-مدیریت قوی و همراه با تجزیه و تحلیل اطلاعات
- مسدود سازی کابران
و...
به شما پیشنهاد میکنیم حتی اگر نیازی به این افزونه ندارید آن را ۱ بار نصب کنید تا به قدرت آن پی ببرید.
نسخه دمو انگلیسی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فارسی شده توسط:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نقل از مترجمين منتشر شده در انجمن جوملا فارسي

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - زاپاتا - ۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ صبح

رو جوملا 1.7 کار نمی کنه

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - Reza Ganji - ۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ صبح

خیر این برای جوملا 1.5 است و نسخه ترجمه جوملا 1.7 رو میتونید از آدرس زیر دریافت کنید !

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - mercol30 - ۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ صبح

دوست عزیز برایتان فایل های زبان فارسی را گذاشته ام می توانید از آن استفاده کنید در این این ورژن نسبت به 1.5 خیلی بهتر شده است :

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - razie - ۸-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ عصر

با سلام

این کامپوننت را بایدحتما برروی سرور نصب کرد یا نه؟

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - Pourdaryaei - ۸-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ عصر

این کامپوننت باید روی جوملا نصب کنید ؛ یه چیزی شبیه فیس بوک هست البته فقط دیوار فیس بوک که هر کسی میتونه بیاد یه چیزی روش بنویسه

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - mrfar - ۱۵-۶-۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ صبح

سلام دوست عزیز
من این افزونه رو نصب کردم همیه چیش خوبه فقط تنهامشکل اینه که قسمت آواتار نمی تونم تصویر موردنظرخودم وبذارم.
آپلودمیشه اما تصویر و نشون نمیده. مثل عکسی می مونه که لینکش خرابه.
آیا شما میتونید کمکی بهم بکنید. نسخه جوملا 1.5 رو نصب کردم. همینی که برای دانلودگذاشتین.

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - Pourdaryaei - ۱۵-۶-۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ عصر

احتمالا فولدری که تصاویر آپلود میشه پرمیشن نوشتن نداره ، باید سطح دسترسی رو تغییر بدی

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - mrfar - ۱۵-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ عصر

همون 777 که برای اکثرپوشه ها میذارن؟
من نمیدونم کجا آپلودمیشه!

RE: كامپوننت ديوار Wall Factory - Pourdaryaei - ۱۷-۶-۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ صبح

راستش من هم یادم نیست ، این کامپوننت برای دوسال قبله ، پیشنهاد میکنم از جوملای جدیدتر و کامپوننت های اجتماعی پیشرفته تری استفاده کنید