پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup (/thread-117.html)

کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - Sir_Amin - ۲۷-۹-۱۳۸۹ ۰۶:۲۵ عصر

احتمالا نام این کامپوننت حرفه ای یعنی akeeba back up را شنیده اید. این کامپوننت حرفه ای بهترین الحاق برای پشتیبان گیری،ایجاد فایل نصبی،مهاجرت و ...در جوملا است. این کامپوننت حرفه ای و زیبا به شما امکاناتی مانند انتقال سیایت از لوکال یا سایت و فایل نصبی از تمام سایت را به شما می دهد.

ویژگی های کامپوننت akeeba backup

مخصوص جوملا 1.5

دارای نمای کاربری بسیار زیبا و آژاکسی

دراری امکانا نتقال سایت از لوکال به سایت و بر عکس و لوکال به لوکال و سایت به سایت

ایجاد فایل کامل نصبی سایت شما مانند بسته نصبی خود چوملا

امکان ایجاد نسخه پشتیبان از نمای کاربری سایت یعنی صفحه سایت

امکان زمان بندی

امکان قسمت بندی فایل ها

دارای امنیت بالا

اطلاع رسانی با ایمیل

و ده ها امکانات دیگر

برای دریافت به تاپیک های زیر مراجعه کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - شاهین سمیع عادل - ۲۷-۹-۱۳۸۹ ۰۹:۰۶ عصر

لینک دانلود در سایت دیگری قرار داشت که این خلاف قوانین است.
لینک اصلاح شد و از این قسمت می توانید دانلود کنید

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - وحید سیدی - ۱۶-۱۱-۱۳۸۹ ۰۶:۲۸ عصر

این کامپوننت برای جوملا 1.6 نیز بروزرسانی شد.

امكانات بيشتر akeeba backup - hayat - ۱۸-۱۱-۱۳۸۹ ۰۲:۱۵ صبح

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - soldooz - ۳۰-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ صبح

دوست عزیز در جواب بگویم این بسته اهمین طوری کار نخواهد کرد باید تبدیل شود بعداً

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - razie - ۸-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ عصر

سلام دوستان من این کامپوننت رو نصب کردم
می خوام اطلاعات را از یک سایت روی سایت دیگری ببرم
ولی نمی دونم چه طوری کار می کنه

راهنمایی کنید

اطلاعات این سایت قرار ه که جا به جا بشه

خیلی فوری دوستان

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - zaban26 - ۹-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ صبح

سلام و دورد دوستان من این افزونه رو برای جوملا Joomla 2.5 می خوام
چیزی پیدا می شه لطفا راهنمایی کنید.

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - razie - ۹-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ عصر

دوستان عزیز

من نصب کردم
بک آپ هم گرفتم

فقط مشکلی که الان دارم اینه که نمی دونم چطوری باید اکسترکت کنم

راهنمایی کنید لطفا

RE: کامپوننت حرفه ای و بی نظیر پشتیبان گیری akeeba backup - Reza Ganji - ۹-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ عصر

در تاپیک زیر توضیحات کامل و نرم افزار باز کردن فایل های بک آپ قرار داده شده !