پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد (/thread-11425.html)

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - barahooei - ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ عصر

با سلام
دوستان عزیز من نیاز به یک ماژول اخبار متحرک دارم که قابلیت لینک دادن داشته باشه کسی سراغ داره؟

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - Reza Ganji - ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ عصر

میتونید از گلوبال نیوز استفاده کنید

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - barahooei - ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ عصر

ببخشید یه سوال دیگه دارم من این ماژول رو نصب کردم ولی وقتی مجموعه مورد نظرو انتخاب میکنم چیزی نمایش نمیده میشه طرز تنظیمات این مازول رو بگید؟

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - Zhyar - ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ عصر

درود
باید براش تعیین کنید که در چه موقعیت و در چه صفحه ایی نمایش داده بشه

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - barahooei - ۱۸-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ عصر

با سلام من موقعیت و صفحه رو مشخص کردم آیا آموزشی در خصوص استفاده از این کامپوننت هست؟

نیاز به یک ماژول اخبار که قابلیت لینک دادن بر روی نوشته داشته باشد - mahan - ۱۸-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ عصر

درود بر شما
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کنید