پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت (/thread-11181.html)

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - rezaetemadi - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ صبح

سلام
خسته نباشید
دنبال یک افزونه ای هستم تا صفحه اول ( پنل کاربری) مدیریت جوملا را سفارشی سازی کنم و هر آیتمی را که خودم دوست داشتم قرار دهم ! دقیقا مثل ساخت منو ! می خواهم منو های اصلی را بعضی ها را غیر فعال کنم ( البته برای مشتری) ولی به جایش این آیتم ها را در پنل کاربری مانند یک یاتون قرار بدهم !

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - mahan - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ عصر

درود بر شما
فکر نکنم همچنین افزونه ای موجود باشد، اما می شود بر خی آیتم ها را محدود کرد، مانند کاری که برای حذف منو راهنما از پنل مدیریت انجام می شود.
حال شما باید به دنبال مورد خاص باشید و با آزمون و خطا آنرا حذف کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - rezaetemadi - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ عصر

من این کامپوننت را پیدا کردم !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - mal2moh - ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر

افزونه خوبیه ولی فقط کلید میسازه و منو درست نمیکنه ؟!

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - سعید حمزه زاده - ۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ صبح

شما میتونید با دست بردن در قالب و هسته جوملا تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید

یا علی

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - rezaetemadi - ۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ صبح

نقل قول: شما میتونید با دست بردن در قالب و هسته جوملا تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید
بله درسته ولی من فرصتش را ندارم !
علی الحساب دنبال یک افزونه یا چیزی هست که کار را راه بیاندازه

RE: نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - mal2moh - ۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ صبح

(۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما میتونید با دست بردن در قالب و هسته جوملا تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید

یا علی

سعید جان
یه آموزش بده لطفا

نمایش آیتم ها ( دکمه ها) خاص در صفحه اول مدیریت - سعید حمزه زاده - ۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ صبح

آموزش خاصی نیاز نداره دوست عزیز
کافیست به زبان php مسلط باشید