پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با آمارگیر سایت vinaora - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با آمارگیر سایت vinaora (/thread-11133.html)

مشکل با آمارگیر سایت vinaora - mostafa272 - ۲۳-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ عصر

با سلام

در یکی از سایتها که بازدیدهای زیادی در روز داره از شمارنده vinaora استفاده کردم اما ظاهرا مدیر سایت که مدام سایتش رو چک میکنه میگه مشکل داره و آمار روز رو اشتباه نمایش میده (آمار بازدید در صبح مثلا 100 نفره در بعدازظهر شده 50 نفر)

فکر می کنم چون این سایت بازدیدش زیاده و اعداد در برنامه int تعریف شدند از این رنج که خارج میشه کلا شمارش دچار مشکل میشه. دوستان کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ آیا آمارگیر دیگه هست که شبیه به این باشه و درست کار کنه (حتی برای اعداد خیلی بزرگ مثلا 15 رقمی)؟

با تشکر

مشکل با آمارگیر سایت vinaora - Reza Ganji - ۲۳-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ عصر

کلا این آمارگیرها دقیق نیستند و این مشکلی هست که همه دارند.بهتره از سایت های آمارگیر مانند Histats.com یا سایت های دیگر استفاده کنید.در این چندساله من ندیدم هیچ یک از افزونه های آمارگیر درست کار کنند حتی آمار گیر jv که فکر میکنم برای سایت جوملا ویژن باشه باعث مشکلات عدیده ای برای سایت میشه.

مشکل با آمارگیر سایت vinaora - mostafa272 - ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ صبح

این سایتی که گفتید خوبه ولی گزینه ای نداره که بشه بازدیدهای هفته و ماه قبل رو هم اضافه کرد؟

مشکل با آمارگیر سایت vinaora - Reza Ganji - ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ صبح

ببینید مدیریت به همه آمارها در همون سایت های استیت دسترسی داره و فکر نمیکنم چیزی کم داشته باشه.
برای خودتون اگر میخواهید آمار دقیق داشته باشید از های استیت استفاده کنید و از کد مخفی هم استفاده کنید و برای بازدیدکنندگان بزارید همون ویناورا باشه.

مشکل با آمارگیر سایت vinaora - mal2moh - ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ صبح

سلام
من این مشکل رو داشتم پلاگینش رو فعال و غیر فعال کردم برطرف شد