پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: اسکریپت (/forum-35.html)
+--- انجمن: اسکریپت ها (/forum-36.html)
+---- انجمن: اسکریپت های انجمن ساز (/forum-44.html)
+---- موضوع: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز (/thread-1112.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - vahid.exe - ۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ صبح

سلام

MyBB یک سیستم انجمن ساز قدرتمند رایگان است. شما می توانید با مای بی بی، رایگان انجمن بسازید و به راحتی انجمن را مدیریت کنید.
امکانات و ابزار های جدید در نسخه 1.6 باعث شده این سیستم جایگاه برتری را در بین سیستم های انجمن ساز به خود اختصاص دهد. در حال حاضر مای بی بی یکی از پرطرفدارترین سیستم های انجمن ساز در ایران می باشد که توسط مای بی بی ایران پشتیبانی می شود.

ویژگی های این بسته فارسی ساز:

- فارسی سازی کامل تمام قسمت های بخش کاربران

– فارسی سازی کامل تمام قسمت های پنل مدیریت

– فارسی سازی کامل مراحل نصب

– RTL کردن قالب مراحل نصب (راست به چپ کردن)

– RTL کردن قالب پیش فرض MyBB

– قرار دادن نسخه RTL برای قالب پنل مدیریت

* { جهت دریافت آخرین نسخه انجمن ساز My BB به لینکی که آقای گنجی در ارسال پایین معرفی کرده اند مراجعه کنید ...}

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما + فارسی ساز - Reza Ganji - ۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ صبح

ممنون وحيد جان
خدمت دوستان عرض كنم كه انجمن پارس جوم نيز با اين انجمن ساز راه اندازي شده و براي دريافت ميتوانيد برروي لينك كپي رايت در پايين صفحه انجمن به سايت پشتيبان مراجعه و آخرين نسخه را دريافت كنيد يا از لينك زير استفاده كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - vahid.exe - ۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ عصر

سلام. خواهش میکنم
نمیدونم چرا هر چی سعی میکنم فایل دانلود به پست پیوست نمیشه Sorry
یعنی مشکل از چی هس؟

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - Reza Ganji - ۲۸-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ عصر

من نگاه كردم سطوح دسترسي درست بود.پسوند فايل و حجم فايل را چك كنيد.

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - Reza Ganji - ۲۹-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ صبح

من سطوح دسترسي و حجم پيوست را تست كردم و مشكلي نبود.البته بهترين راه براي دريافت اسكريپت ها دريافت از سايت پشتيبان است چون ممكن است بروزرساني جديد موجود باشد!

OkOkOk

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - مرتضی محمدجانی - ۲۹-۴-۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ صبح

از دوستان کسی میتونه در مورد اضافه کردن کد در قالب مای بی بی کمک کنه
من میخوام کد آمار را در قسمت پایین انجمن قرار بدهم ولی نمیدونم کجا
بعد اینکه اگه بخوام انجمن جدید ایجاد کنم همراه با زیر مجموعه چیکار باید انجام بدهم
و دیگر اینکه برای دادن رتبه و حق دسترسی مثل همین انجمن چه تنظیماتی را باید اعمال کنم

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - Reza Ganji - ۲۹-۴-۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ صبح

براي اضافه كردن كد مانند همين كدي كه در پايين انجمن است بايد در مديريت سايت به قسمت قالب ها و پوسته ها و سپس در سمت راست قالب ها رو انتخاب كنيد و بعد روي قالب فعلي كليك كنيد تا زير مجموعه ها باز شوند و بعد هم Footer Templates و سپس Footer را براي ويرايش باز كنيد و قبل از تگ بسته شده آخرين دايو كد رو قرار دهيد !

فقط قبل از هر كاري بك آپ يادتون نرود !

براي ايجاد انجمن جديد هم بايد به قسمت انجمن ها و ارسال ها برويد و از تب افزودن انجمن جديد مراحل رو انجام دهيد !

براي سطوح دسترسي هم ميتوانيد در هنگام ايجاد يا بعد از ان انجمن مربوط را براي ويرايش انتخاب كنيد و در قسمت سطوح دسترسي سطوح دسترسي رو ويرايش كنيد.
در هنگام ايجاد انجمن جديد اگر انجمن مادر ميخواهيد ايجاد كنيد تيك ايجاد دسته را انتخاب كنيد !

بسياري از آموزش ها در انجمن پشتيبان ماي بي بي موجود است !

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - مرتضی محمدجانی - ۲-۵-۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ عصر

من میخواهم حجم و اندازه تصویر قرار گرفته شده در آواتر رو تغییر دهم باید در کدام قسمت این کار را انجام دهم

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - Reza Ganji - ۲-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ عصر

در مديريت »» پيكر بندي »» User Registration and Profile Options
تقريبا در انتهاي تنظيمات !

RE: مای بی بی فارسی نسخه ۱.۶ +راهنما نصب + فارسی ساز - مرتضی محمدجانی - ۲-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ عصر

با تشکر
خوب برای نمایش بزرگ آواتر در انجمن چیکار باید کرد
مثلا من یک عکس در ابعاد 400*300 دارم بعد از وارد کردن در آواتر در قسمت نمایش آواتر در انجمن به اندازه کوچک ظاهر می شود برای بزرگتر کردن آواتر در قسمت خود قالب انجمن چیکار باید آیا نیاز به دست کاری کد قالب دارد یا از طریق منو کاربری میشود این کار رو کرد ؟