پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: کامپوننت های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-57.html)
+---- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-58.html)
+---- موضوع: تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade (/thread-10331.html)

تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - Reza Ganji - ۲۷-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ عصر

Plugin Component joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1360916720_1_d10d7e597a.jpg]
[تصویر:  1360916762_1_d39027b414.png]

به تازگی کامپوننت jUpgradePRO توسط سایت redcomponent.com منتشر شده که تجاری می باشد البته پشتیبانی آن ولی به رایگان هم قابل دریافت است.توسط این کامپوننت و پلاگین همراه میتوانید کار مهاجرت از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 را انجام دهید.لطفا قبل از استفاده توضیحات سازنده را جت استفاده مطالعه کنید که لینکش رو حتما قرار میدهم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Component Joomla 2.5 Joomla 1.5
[تصویر:  1360917139_1_b319219061.png]

البته قبلا یک کامپوننت هم همین سازنده منتشر کرده بود به نام jUpgrade که مدتی فکر میکنم در دسترس نبود و روی جوملا 1.5 نصب میشه برای مهاجرت به جوملا 2.5 و اون هم برای دوستان قرار میدهم ولی خوب کامپوننت جدید بسیار بهتر باید باشه هرچند تازه منتشر شده و ممکنه باگ داشته باشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دو افزونه در پوست موجود می باشد !

تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - hoseyn007 - ۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ صبح

می تونید آموزش اینو برای مهاجرت به جوملا 3 بذارید؟

RE: تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - sajjad salehi - ۲-۷-۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ عصر

2 ساعت بود توی سایتهای خارجی و روسی دنبال این یا افزونه هیا مشابه میگشتم .
جزو افزونه هاییه که باید به صورت پیش فرض تو خود جوملا باشه .
دستت طلا

RE: تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - sajjad salehi - ۲-۷-۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ عصر

گویا این افزونه احتیاج به فعال بودن curl داره که روی سرور من فعال نیست . متاسفانه
این کار رو کردم که سایت رو منتقل کردم روی لوکال curl رو روی لوکال فعال کردن زمپ رو ریست کردم و اطلاعات رو از 1.5 انتقال دادم به 3 دو دوباره بانک ور انتقال دادم به هاست .
یک ساعت و نیم کاری که افزونه گفته بود 10 دقیقه طول میکشه .

RE: تبدیل جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3.0 با jUpgradePRO و jUpgrade - Reza Ganji - ۲-۷-۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ عصر

برای بروزرسانی جوملا حتما باید curl فعال باشه تا بتونه اطلاعات رو از سایت جوملا بخونه و جولا رو دانلود کنه.
دراصل هاستی که curl رو سرورش فعال نباشه مناسب جوملا نیست !!!