پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی (/thread-10232.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - Vahid Taheri - ۲۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ صبح

باسلام
چندی پیش بنده(وحید طاهری) ماژولی رو فارسی سازی کردم و در یکی از انجمن ها قرار دادم و بطور اتفاقی متوجه شدم که مشکلات کاربران این جا اینه که ماژول فارسی و راست چین رو پیدا نمیکنن.مدیر انجمن جناب مهندس گنجی گفتن که در یک تاپیک ماژول رو معرفی کنم تا کاربران ازش بهره مند بشن.
اکثر کاربران جوملا با این ماژول بسیار عالی که بصورت رایگان هم منتشر میشه آشنایی دارند.این ماژول به کاربر این امکان رو میده که جدا از قالب یه منوی زیبا با افکت های جذاب در سایت ایجاد کنه و جذابیت سایت رو دوچندان کنه.
اگر سوال یا مشکلی در زمینه این ماژول و فارسی سازیش داشتید در خدمتم.

برخی از ویژگی های این ماژول:
  • امکان ایجاد منوی عمودی و افقی
  • امکان افزودن آیکن برای آیتم ها
  • امکان افزودن توضیحات
  • امکان تنظیم سئو برای لینک ها
  • امکان قرار دادن فقط عکس برای آیتم ها
  • امکان نمایش زیر منوها
  • امکان تغییر ظاهر منو با دریافت پوسته از سایت سازنده
  • باز شدن زیر منو با افکت
  • بهینه برای سایت های فارسی(RTL)
  • سازگاری با ویرچومات(نیاز به پچ دارد)
  • سازگاری با هیک شاپ(نیاز به پچ دارد)
  • و....

نسخه های سازگار جوملا: Joomla 2.5
لازم به ذکر هست که بزودی نسخه ی مخصوص جوملا 3 رو هم منتشر خواهم کرد.
--------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه ی فارسی افزونه ضمیمه تاپیک شد.

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - amir_csj - ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ صبح

مگا منو را در قالب آرتسیتر قرار دادم ، خود منو کار می کند ، اما دستورcols2 را که استفاده می کنم دو ستون ایجاد نمی شود ، فکر می کنید ایراد از کجاست

RE: ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - Vahid Taheri - ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ عصر

(۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ صبح)amir_csj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگا منو را در قالب آرتسیتر قرار دادم ، خود منو کار می کند ، اما دستورcols2 را که استفاده می کنم دو ستون ایجاد نمی شود ، فکر می کنید ایراد از کجاست

از عبارت [col=180] یا [col=150] در ادامه ی عنوان آیتم منوی مورد نظر استفاده کنید

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - amir_csj - ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ عصر

خوب من برای منوی اصلی که که باید cols 2 داشته باشه وقتی می گذارم اون عبارت عینا در منوی نشون داده می شه، مثلاً می نویسه صفحه اصلی cols2]

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - Vahid Taheri - ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ عصر

گفتم که به جای [cols2] از عبارت [col=180] یا [col=150] استفاده کنید

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - amir_csj - ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ صبح

سلام ، با تشکر اون مشکل حل شد . حالا یه مشکل جدید دارم . من از این ماژول در یک صفحه دوبار استفاده کردم ، و ۲ منو ساختم در دو موقعیت جداگانه .در منوی اول وقتی منوی دوم فعال است ، وقتی روی یک لینک اصلی می رویم و زیر لینک ها باز می شود،(منوآیتم ها) بصورت مشکل دار که رنگ پس زمینه را کاملاً بی رنگ نشان می دهد فعال می شود ، چکار کنم ؟

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - Vahid Taheri - ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ عصر

آدرس سایتتون رو در اینجا قرار بدین تا بررسی شود

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - کاوه - ۲۷-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ صبح

ممنون از ماژول خوبتون
من وقتی این ماژول رو استفاده می کنم اسکرول عرضی سایت زیاد می شه...
جه کار هایی می شه برای حل این مورد انجام داد

RE: ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - Vahid Taheri - ۲۹-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ صبح

(۲۷-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ صبح)کاوه نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از ماژول خوبتون
من وقتی این ماژول رو استفاده می کنم اسکرول عرضی سایت زیاد می شه...
جه کار هایی می شه برای حل این مورد انجام داد
به تنظیمات css تگ body قالبتون کد overflow-x:hidden; رو اضافه کنید،مشکل حل میشه

موفق باشید

ماژول منوی Maxi Menu CK فارسی جهت ساخت منوی عمودی و افقی - zbagheri - ۵-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر

با سلام
من این ماژول را نصب کردم و در نصبش مشکلی نیست ولی بر روی قالبم نمی بینمش
لطفا بگید مشکل کارم کجاست؟