پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك (/thread-1005.html)

قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - hayat - ۱۶-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر

سلام خدمت اساتيد

من در سايت خودم از يك ماژول جهت نمايش وب لينك استفاده مي كنم كه از پارس جوم دانلود كردم ولي حالا آدرسش يادم نيست. آن موقع هم آدرس را نمي‌دانستم جناب آقاي گنجي راهنمايي ام كرد و دانلود كردم.

من مي خواهم در پايين اين وب لينك بنويسم كه مسئوليت محتواي پيوندها با خود شونه وقتي فايل default.php را كه در پوشه tmpl قرار دارد باز مي كنم و متن مورد نظر با كد
کد:
echo JText::_( 'مسئوليت محتواي پيوندها با خود شونه');
در انتهاي فايل قرار مي دهم اين متن در بالاي وب لينك ها نمايش داده ميشه ولي من مي خواهم كه در پايين نمايش داده بشه خواهشمندم كه راهنمايي بفرماييد كه چكار كنم
من فايلهاي اين ماژول را پيوست مي كنم و خود ماژول در سايت من كه در امضاي من است قرار دارد.

RE: قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - hayat - ۱۶-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ عصر

از لطف اساتيد عزيز تشكر مي كنم. اگر كسي بتواند راهنمايي كند كه يا سورس اين ماژول را ويرايش كنم يا ماژول مشابه معرفي كند كه در قسمت تنظيماتش امكان اضافه كردن متن باشد

RE: قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - Reza Ganji - ۱۶-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ عصر

اون متني كه الان در پايين افزونه قرار دارد رو در تنظيمات افزونه وارد كرديد يا از ماژول html استفاده كرديد.

RE: قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - hayat - ۱۶-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ عصر

آن متن يك ماژول اچ تي ام ال دستي است كه در موقعيتي كه اين ماژول منتشر شده آن هم منتشر شده است يعني آن يك ماژول دستي جدا است ربطي به اين نداره فقط در زير اين منتشر شده است

RE: قرار دادن متن سلب مسئوليت در وب لينك - hayat - ۱۷-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ عصر

اساتيد محترم كسي نبود جواب بده؟