زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده عدم ساخت URL توسط ماژول
۸-۷-۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #1
عدم ساخت URL توسط ماژول
سلام وقت بخیر ،

دنبال یه ماژول برای نمایش تصادفی مطالب به همراه تصویر ( تصویر و عنوان ) میگشتم که ماژول Random Article رو پیدا کردم و بنظرم کارمو راه میندازه ولی متاسفانه موقع ساخت URL با مشکل برمیخوره ، مطالب رو بصورت تصادفی نمایش میده ولی وقتی روی مطلبی کلیک میکشه عملاً بعد از ریفرش جاری باز میشه ...

دوستانی که فرصت دارند یه نگاه بندازن ببینن برای شما هم همینطوره یا برای من فقط این مشکل وجود داره

فایل‌(های) پیوست شده
mod-random-article-1.4.1.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4
اندازه 36.33 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۸-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: عدم ساخت URL توسط ماژول
با سلام و سپاس

برای من بعد از کلیک روی تصاویر و ادامه مطلب فقط آی دی مطلب رو به آدرس اضافه میکنه و به قول شما در عمل سایت رو رفرش می کنه !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۸-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #3
فکر میکنم با UTF-8 مشکل داره و نمیتونه آدرس رو ایجاد کنه .
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ صبح
ارسال: #4
این هم احتمال داره ...
داخل فایل هاش هم که نگاه کردم لینک رو با دستور Get فراخوانی کرده که فک نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه ... باید بیشتر چک بشه Ok
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #5
با درود!

ظاهرا با تغییر تنظیمات ماژول مشکلش حل میشه. البته من رو جوملا 3.5.1 و افزونه K2 بررسی کردم.
در قسمت Advanced Options گزینه Use JRouter؟ رو روی بلی تنظیم کنید.
امضاء hsmtech
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، ابوذر مرادی
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #6
ممنونم این گزینش رو دیگه تیک نزدم ، فقط یکسری خطا نمایش میده که مهم نیست ، گزارش خطا خاموش باشه درست کار میکنه
امضاء Pourdaryaei
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hsmtech
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #7
با درود!

چه خطایی هست؟ شاید بشه کاریش کرد. به نظرم بد نیست خطا رو هم بگذارید که توسط سایر دوستان هم بررسی بشه
امضاء hsmtech
بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #8
هشدار زیر رو نمایش میده ، البته گزارش هشدار توی خود ماژول غیرفعاله

Warning : include(/home/*****/public_html/modules/mod_random-article/css/style.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/*****/public_html/modules/mod_random-article/tmpl/default.php on line 102

Warning : include(): Failed opening '/home/*****/public_html/modules/mod_random-article/css/style.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php55/usr/share/pear:/opt/alt/php55/usr/share/php') in /home/*****/public_html/modules/mod_random-article/tmpl/default.php on line 102
امضاء Pourdaryaei
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hsmtech
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #9
الان این خط گزارش رو نگاه کردم ، توی هشدار بالا هم هست ، دنبال دریافت فایل style.php میگرده که توی مسیر مربوطه فقط فایل style.css وجود داره
امضاء Pourdaryaei
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی ، hsmtech
۱۰-۷-۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ صبح
ارسال: #10
بله ظاهرا مشکلش با همین فایله من رو لوکال تست کردم یه فایل php خالی با همین نام style.php در پوشه مورد نظر قرار دادم warning دیگه نمایش داده نمیشه. حالا باید سر فرصت ببینم اصلا این فایل style.php به چه درد این افزونه میخوره شاید مربوط به استایل دهی در تنظیمات ماژول باشه، یعنی الان حدس میزنم برای این باشه....
امضاء hsmtech
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی ، Pourdaryaei
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان