زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تداخل منو در سایت
۲۳-۶-۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #1
مشکل تداخل منو در سایت
سلام.ما از ماژول مگامنو برای منوی اصلی سایت استفاده میکنیم. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا وقتی پایین وبالا میکنم منو ک بالای صفحه قرار داره با اسلایدشو یا با نوار آبی رنگ وسط صفحه یا حتی جاهای دیگه داخل اون افزونه ها فرو میره و غیرقابل کلیک میشه.
و اینکه این منوساز افکت های زیادی داره ولی روی قالب اجرا نمیشه.

امکان اصلاحش هست؟؟

یک دوست گفت : با یه آپشن z index می تونید اولویت بدهیدطبق این توضیحات این پیج :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتها چیزی سردرنمیاریم....کدوم فایل باید اصلاح بشه...کدوم کد در کدوم خط باید درج بشه.

ممنون میشیم راهنمایی کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #11
RE: مشکل تداخل منو در سایت
با درود!

نقل قول: فقط احتراما توی بخش دانشنامه (ایزی دیسکاس) هنوز مشکل تداخل منو با سطرها و صفحه حین پایین وبالا کردن صفحه وجود داره.
مورد فوق تصحیح شد.

نقل قول: توی بخش شبکه اجتماعی (ایزی سوشیال) هم روی نوشته ها یک کادر آبی رنگ که روش نوشته (Post is under moderation) افتاده

نقل قول: نوار آبی رنگ وسط سایت وبالای صفحه ها هم سفید رنگ شده و کار نمیکنه !! باهاش میشد توی سایت لاگین کرد.
دو مورد فوق رو پیگیری کردم. ظاهرا مشکل از قالب ایزی سوشیال هست. اگر قالب رو تغییر بدید هر دو مورد از بین میره. احتمالا باید قالبتون Recompile بشه تا استایل‌ها مجددا از روی فایل less ساخته بشن. من سعی کردم از طریق پنل مدیریت این کار رو انجام بدم اما موفق نشدم، ظاهرا یه سری تداخل جاوا در backend با easy social وجود داره. با توجه به این که من زمان کافی برای بررسی ندارم پیشنهاد می کنم اگر کامپوننت نال نیست و اکانت اوریجینال دارید از طریق پشتیبانی stackidea پیگیر باشید. نمونه اش این تاپیک که من نتوستم پاسخ‌ها رو ببینم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا اینکه از دوستانی که اکانت پریمیوم دارند بخواهید پیگیری کنند.

ضمنا در مورد Page Load هم یه سری کارها انجام گرفت تا وضعیت از حالت بحرانی خارج بشه
در حال حاضر زمان لود از 82 ثانیه به 33 و حجم صفحه از 7.5MB به 4MB کاهش یافت
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط انیمیشن
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #12
ممنون از زحمات شما.Rose مرسی....لطف کردید.

در مورد مشکل نوار آبی رنگ که سفید شده و اون کادری ک روی نوشته های ایزی سوشیال افتاده ، آیا میشه تغییراتی ک روی کدهای ایزی سوشیال آمده ویرایش بشه و ب حالت اول دربیاد؟؟ چون تداخل منو در ایزی سوشیال فقط روی آیکن گروه بود و چیز خاصی نبود و اگر ب حالت قبل باشه عیبی نداره . اگر هم میبینید حالت اول کدها خاطرتون نیست و ممکنه ب مشکل اضافه بشه ک هیچی دیگه.
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #13
با درود!

در صورتیکه بکاپ نزدیکترین تاریخ رو جایگزین کنید بدون تغییر در قالب ایزی سوشیال مشکل منو رو حل خواهم کرد. اما در حال حاضر چون کد css تغییر کرده و بازگردانی به حالت قبل هم یک تغییر دیگه محسوب میشه فکر نمی کنم امکان انجامش باشه.
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط انیمیشن
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #14
راستش بکاپی در اختیار ندارم....چون سایت رو تازه ب سرور دیگه منتقل کردیم...و هنوز بکاپ در اختیار نداریم.
ایرادی نداره بعده ها درستش میکنیم.

راستی اگه ایزی سوشیال رو مجددا نصب کنیم درست میشه؟؟
امضاء انیمیشن
 سپاس شده توسط hsmtech
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #15
با درود!

برای بکاپ میتونید از هاستینگتون درخواست بدید. معمولا بکاپ روزانه و هفتگی دارند

در مورد نصب ایزی سوشیال جدید واقعا نمیتونم نظر بدم ولی احتمال میدم مشکل حل بشه. اما خوب مطالبی که در ایزی سوشیال وارد کردید چی؟

شاید بد نباشه یه تاپیک جدید ایجاد کنید و این مورد رو اونجا مطرح کنید تا اساتید بتونن راهنمایی کنند. حقیقتش چون من با ایزی سوشیال کار نکردم اطلاع دقیقی راجع به جزییاتش ندارم و بهتره با دوستانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند مشورت کنید.

در مورد رفع اون پیغام آبی رنگ میشه موقتا با css اون رو hidden کرد ولی خوب باید دنبال یه راه اصولی و اساسی باشید
امضاء hsmtech
۲۴-۶-۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #16
مشکلمون یکی دوتا نیست آخه.
1- میخوایم ایزی سوشیال رو مجددا نصب کنیم.کلا سایت رو طی این 2 هفته ای ک ب سرور جدید انتقال دادیم توی نصب افزونه از طریق آدرس پوشه tmp مشکل داره واین خطا رو میده :

"خطا
لطفا پوشه ای که بسته نصبی در آن قرار دارد مشخص نمایید
ناتوان در یافتن بسته نسبی

البته از طریق روش "بارگذاری پوشه نصبی" مشکلی نداره.

2- از یه طرف بکاپ میترسم مال روزای قبل باشه...هرچی تغییر این یکی دو روز دادیم میپره.
3-از طرف دیگه هم وقتی از طریق "بارگذاری پوشه نصبی" عمل میکنیم میگه محدودیت در آپلود دارید و باید توی هاست برید و کدها رو دستکاری کنید تا بتونید حجم بالایی رو نصب کنید...

واقعا گیر کردیم.
امضاء انیمیشن
۲۵-۶-۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #17
با درود!

برای افزایش حجم آپلود از طریق پشتیبانی با هاستینگ در تماس باشید کافیه تنظیمات php.ini رو برای شما تغییر بدهند

در مورد بازگردانی بکاپ اگه نگرانیتون در مورد تغییراتی است که من انجام دادم، اون ها رو مجددا با کمال میل براتون انجام خواهم داد،

در مورد نصب بد نیست این تاپیک رو مطالعه بفرمایید:

البته کامپوننت همین نیست اما مشکل تقریبا همینه
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، انیمیشن
۲۵-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ صبح
ارسال: #18
سپردیم بخش پوشه tmp رو درست کنن....ببینیم میشه مجددا نصبش کنیم.
امضاء انیمیشن
۲۵-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #19
با نصب مجدد کامپوننت مشکل حل شد.ممنون از تغییرات بابت منو و بهینه سازی ....خیلی ممنون.
امضاء انیمیشن
 سپاس شده توسط hsmtech
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان