زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افرونه pocka gallery
۲۲-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #1
افرونه pocka gallery
لام

افزونه phoca gallery نصب کردم ویک تصویر باحجم ۲ مگا بایت در این افزونه اپلود کردم ولی این پیغام خطا میده

Error - thumbnail of one or more images could not be created. It was probably caused by a lack of memory (the server does not have enough memory or the image is too large). Go to Options and disable Thumbnails Generation. Remove images which are too large from your server and try to enable Thumbnails Generation again. Get more information about this issue on Phoca documentation site
[تصویر:  7ksd_capture3.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وارد هاست خود شدم و در پوشه فوکا گالری قسمت thumbnail نمیبینم لطفا راهنمایی فرمایید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۶-۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: افرونه pocka gallery
با درود!

همونطور که در این تاپیک پشتیبانی «فوکا» ملاحظه می‌کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلی مشابه مشکل شما مطرح شده و با توجه به پاسخ ارائه شده میتونم این پیشنهادها رو مطرح کنم:
- بررسی کنید آیا بارگذاری تصویر به طور کل مشکل داره یا اینکه تصویر بارگذاری میشه اما thumbnail ایجاد نمیشه.
- در صورتیکه تصویر بارگذاری میشه اما thumbnail تولید نمیشه، این کار رو با یک تصویر با حجم کوچک (کمتر از 500K) تکرار کنید و نتیجه رو بررسی بفرمایید.
- امکان داره هاستینگ شما حافظه اندکی برای این طور پردازش ها در نظر گرفته باشه، بنابراین بد نیست این موضوع رو از طریق پشتیبانی هاستینگتون پیگیری بفرمایید.
امضاء hsmtech
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی ، Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان