زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ای مثل این سایت
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #1
افزونه ای مثل این سایت
سلام دوستان من به دنبال افزونه ای مثل این سایت هستم این قسمت عکس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که چند تا عکس رو کنار هم قرار بده به همراه لینک به جاهای مختلف هر عکس لینک خودش
و روی هر عکس هم که میری عکسش عوض بشه یا یه افکتی داشته باشه و یه حرکتی از خودش نشون بده

خیلی ممنون مرسی....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه ای مثل این سایت
خب فکر نکنم افزونه ی خاصی برای این کار پیدا بشه . میشه ماژول html سفارشی درست کرد و کد رو به صورت دستی نوشت یا 10 تا موقعیت به صورت دو ردیف به قالبت اضافه کنی و با کمک html سفارشی و اسلایدرها یا ویدجت ها افکت عکس بگذاری .
یا اگه به طرحهای ساده تر هم راضی هستی میشه از گالری ها استفاده کرد و دو ردیف عکس همراه با افکت در یک موقعیت قرار داد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط shervinam ، Pourdaryaei
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #3
نه دنبال یه چیز بهترم ، یه چیزی که عکس ها رو تو حالت ماتریسی نشون بده هر عکس هم با رفتن روش یه حرکتی بکنه و لینک هم داشته باشن عکس ها

چیزای خوشگل قبلا دیدم ولی به کارم نمی اومده اون موقع الان که دنبالشم پیداش نمی کنم
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #4
حتی مثلا این سایت رو ببینید

یه چیزایی شبیه اینا

روش که میری مثلا عکسه بچرخه یا بره بالا بیاد پایین یه نوشته جایگزین اش بشه یا یه عکس دیگه جایگزین اش بشه
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #5
سلام دوست عزیز میتونید از این دو ماژول استفاده کنید قابیلیت لینک کردن هم داره تو نت سرچ کنید و دانلود کنید
mod_flipwall
mod_sponsorwall

موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۲۵-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #6
آره اینا تقریبا مثه همونی بود که میخواستم البته بیشتر دومی ش
البته این دو مورد تجاری بود ترجیحا غیر تجاری باشه

میخوام خودش هم یه حرکتی داشته باشه همینجوری بدون اینکه روش حرکتی انجام بدی اما وقتی هم که با موس روش رفتی یه عکس دیگه رو با افکت نشون بده و قابل لینک شدن هم باشه

چیزی شبیه

۲۵-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #7
یه چیزی شبیه رابط کاربری metro تو ویندوز 8
یه چیز پازل مانند

نمی دونم دیگه چطوری توضیح بدم دقیقا مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۵-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #8
یه افزونه ای هست که میتونید تقریبا شبیه این درست کنید ، برای گالری عکس استفاده میشه ولی کاملا ً شبیه به این نیست ...

یه روش دیگه هم اینه که هشتا ده تا ماژولی که بشه لینک داد و همین شکل اسلایدری رو داشته باشه کنار هم بزاری به همین شکل بصورت دستی برات انجام بده .
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervinam
۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #9
اتفاقا یه گالری عکس هم لازم دارم که اتوماتیک روی عکس ها واترمارک بذاره هر چند این هم این قابلیت رو داره و هم تقریبا به اون چیزی که میخوام نزدیکه ولی متاسفانه تجاری هست و رایگان نیست

این همه سایت دیدم از اون افکت که این سایته استفاده کرده استفاده می کنن و میذارن خودم هم قبلا افزونه اش رو دیده بودم حالا که دنبالشم پیداش نمی کنم

باز هم ممنون از همه ی دوستان

ولی امیدوارم که بقیه دوستان حرفه ای کمک کنن پیداش کنم

مطمئنا به درد خیلیا می خوره

۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #10
مشکل عمده ی من اینه که نمی دونم این چیزی که میخوام اسمش چیه
و گرنه خودم می گشتم یه جوری پیداش می کردم و میذاشتم بقیه هم استفاده کنن

میشه اگر شما حداقل اسمشو می دونین نمونه سایت رو ببینین بگین اسمش چیه یا چی سرچ کنم ؟؟؟؟

یا اگر نمونه افزونه دیگه ای سراغ دارین بگین ؟؟؟؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان