زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در فروش فایل
۳-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #1
Question درخواست راهنمایی در فروش فایل
با درود
بنده یک وب سایت با جوملا طراحی کردم و چون اطلاعات درست و خوبی از کد نویسی و خود جوملا ندارم همیشه از این انجمن کمک گرفتم
اما الان واقعا سردرگمم اگر میشه کمک کنید
بنده قصد دارم یک سری ویدیو آموزش موسیقی که خودم اماده میکنم را روی سایت بفروشم تا شاید در آمدی کسب کنم میخواستم بهم راهنمایی کنید با استفاده از چه افزونه هایی این کار را انجام بدم راحتتر هستم و هزینه کمتری واسم داره؟(تا جایی ک ممکنه رایگان باشن و حتما فارسی باشن)
در اصل قصد فروش فایل را دارم و بهتره امکان دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت مشتری از درگاه بانک فعال بشه و اگر امکان پخش یه دمو کوتا از فیلم آموزش را هم به مشتری بده بهتره
یه راهنمایی در حده نام افزونه ها میخوام ک کدومش بهتره
از k2 و k2store استفاده کنم یا مثلا از FileSeller چون نمیدونم کدومش بهتره و چون به جوملا مسلط نیستم میترسم اگر روش آزمون خطا را پیش بگیرم علاوه بر تلف شدن وقتم سایت را هم به هم بریزم
شما بهترین روش را بگید لازم نیست حتما دو روش بالا باشه
با تشکر
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی در فروش فایل
سلام.

نسخه جوملای شما چند است؟

کامپوننت Pay per Download افزونه خوبی است. نسخه فارسی شده اش تو نت موجود است + پلاگین های پرداخت و اتصال به jDownload یا Phoca download برای دانلود کردن فایل ها.

سیستم فروش فایل جوملا را هم اگر در نت سرچ کنید گزینه های خوبی بالا میاره.

یا علی
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط imaniman
۳-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ صبح
ارسال: #3
سلام دوست عزیز

من به شما همان افزونه k2store و k2 رو پیشنهاد میدهم . امکانات خوبی هم داره و همین طور پشتیبانی قوی

درضمن برای فروش فایل هم واقعا مناسبه ، حتی خود بنده با این افزونه فروشگاه درست کردم . نه فروش فایل ، اگه کامل مسلط به افزونه k2 و k2store باشید به راحتی میتوانید مثل فروشگاه دی جی کالا بسازید .

حال که شما می فرمائید فروش فایل که کار اصلی این افزونه هست

نسخه فارسی و شمسی شده این افزونه + پلاگین های پرداختش رو میتونید از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهیه کنید . که رایگان هم هست

Bravo سؤالی در مورد این افزونه داشتید بنده در خدمتم Drink

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط imaniman ، سعید حمزه زاده
۵-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #4
درود
آیا k2,kstore امکان دانلود فایل پس از پرداخت را میدهد یا فقط باید به ایمیل مشتری ارسال شود؟
خواستم بدونم آیا امکان داره با این افزونه ها یه صفحه مجزا برای فروش فایل اختصاص بدم و صفحه های سایت خصوصا خانه به هم نریزه و بدون تغییر بمونه
و لطف کنید بگید چجوری K2 , KSTORE به را هم وصلشون کنم و در سایت نمایش بدم جفتشونا نصب کردم ولی هیچ اتفاقی تو سایت مشهود نیست
اگر آموزشی هم سراغ دارید راهنمایی کنید تا با اطلاعات بیشتری شروع کنم ؟
سپاس
جوملا 2.5
امضاء imaniman

۵-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #5
درود
آیا k2,kstore امکان دانلود فایل پس از پرداخت را میدهد یا فقط باید به ایمیل مشتری ارسال شود؟
خواستم بدونم آیا امکان داره با این افزونه ها یه صفحه مجزا برای فروش فایل اختصاص بدم و صفحه های سایت خصوصا خانه به هم نریزه و بدون تغییر بمونه
و لطف کنید بگید چجوری K2 , KSTORE به را هم وصلشون کنم و در سایت نمایش بدم جفتشونا نصب کردم ولی هیچ اتفاقی تو سایت مشهود نیست
اگر آموزشی هم سراغ دارید راهنمایی کنید تا با اطلاعات بیشتری شروع کنم ؟
سپاسSmile
جوملا 2.5
امضاء imaniman

۵-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #6
سلام دوست عزیز

بهتون پیشنهاد میدم این تاپیک را با دقت مطالعه فرمائید ....

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط mohi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان