زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه سایت راچگونه ایجادکنیم؟ایندکس کردن جوملاچگونه است؟
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #1
نقشه سایت راچگونه ایجادکنیم؟ایندکس کردن جوملاچگونه است؟
سلام.توی انجمن سرچ کردم اماجایی بصورت واضح وکاربردی دراین موردتوضیحی داده نشده؟
انجام این اعمال(تهیه نقشه سایت و ایندکس کردن سایت) چگونه است؟
امضاء jahani
درمعادله زندگی ...گذشته وآینده باهم برابرنیستند!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: نقشه سایت راچگونه ایجادکنیم؟ایندکس کردن جوملاچگونه است؟
سلام.

ابتدا آخرین نسخه کامپوننت xmap را دانلود و نصب کنید.

سپس از منو کامپوننت ها بر روی نقشه سایت کلیک کنید و وارد صفحه مدیریت کامپوننت می شوید.

در ابتدا کامپوننت اطلاع می دهد که جهت استفاده بهتر از کامپوننت بهتر است که دو پلایگن Xmap – WebLinks Plugin و Xmap – Content Plugin را از مدیریت پلاگین ها فعال نموده و سپس اقدام به ایجاد نقشه نمایید.

برای فعال کردن این دو پلاگین که نام بردم از منو افزونه ها به مدیریت پلاگین ها بروید هر دو پلاگین را پیدا کنید و سپس آنها را فعال کنید. ( برای جستجوی پلاگین ها نام آنها را می توانید در کادر فیلتر وارد کنید و روی جستجو کلیک کنید)

پس از فعال کردن پلاگین ها به قسمتکامپوننت ها بروید و روی نقشه سایت کلیک کنید تا صفحه مدیریت کامپوننت باز شود.

در صفحه مدیریت کامپوننت مانند تصویر زیر (شماره ۱) روی گزینه جدید کلیک میکنیم. (برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک نمایید)

[تصویر:  xmap1-300x100.png]

سپس مانند تصویر زیر و طبق شماره هایی که در تصویر مشخص شده عمل میکنیم.

[تصویر:  xmap2-300x148.png]

شماره ۲ : در کادر عنوان بایدعنوان نقشه سایت راواردنماییم.
شماره ۳: نام مستعار را وارد میکنیم. دقت کنید که نام مستعار باید انگلیسی باشه و در لینک نقشه سایت نمایش داده می شوید. بنویسید site map خوبه.
شماره ۴: حالت را بر روی منتشر شده قرار می دهیم تا نقشه فعال و در حالت انتشار در آید.
شماره ۵: منویی که میخواهید نقشه سایت برایشان ایجاد نمایید را علامت می زنید. مثلا من منو اصلی را علامت زده ام.
شماره ۶: اولویت برای موتورهای جستجو می باشد که این صفحات را ایندکس کنن و اینکه به کدوم نقشه اولویت بیشتری می دهید برای موتور های جستجو. اگر منو شما که نقشه واسش ایجاد کردید منویی اصلی سایتتون باشه و کلیه بیشتر مطالبی که منتشر میکنید زیر مجموعه این منوها قرار می گیرند اولویت را بر روی ۱ قرار دید. ( اولویت بندی از ۰٫۱ شروع و بالاترین اولویت ۱ می باشد)
شماره ۷: قسمت فرکانس اشاره به این داره که شما به موتور جستجو بفهمانید که هر چند وقت یک بار نقشه سایت را آپدیت کنه. و این بستگی داره که شما هر چند وقت یک بار مطلب منتشر میکنید در سایت. چندین گزینه داره که از ساعتی شروع و سالانه یا هرگز ختم میشه. اگه هر روز مطلب می گذارید روی daily تنظم کنید و اگر هفتگی روی weekly و یا گزینه های دلخواه و بسته به نوع انتشار مطالب در وبسایت
شماره ۸: در آخر روی ذخیره و بستن کلیک نمایید.
سپس مانند تصویر زیر (شماره ۹) بر روی لینک نقشه سایت نسخه xml کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود در آدرس مرورگر لینک را کپی کنید و در حساب گوگل وبمستر خود وارد نمایید. (در ایندکس شدن، افزایش ترافیک و سئو وبسایت شما تاثیر بسیار بالایی دارد)
همچنین از دو لینک نقشه سایت نسخه خبری و نسخه تصاویر نیز می توانید برای معرفی به اخبار گوگل و تصاویر استفاده نمایید.

[تصویر:  xmap3-300x84.png]

یا علی
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، jahani ، Reza Ganji ، Pourdaryaei
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #3
مرسی.من ازجوملا 2.5 استفاده میکنم.......چندکامپوننت ازچندسایت مختلف دانلودکردم ولی همه خطادرنصب دارن.Blush
امضاء jahani
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #4
سلام.

اینو که پیوست کردم دانلود و نصب کنید. آخرین نسخه از سایت سازنده است.

یا علی

فایل‌(های) پیوست شده
pkg_xmap-2.3.4_3.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 36
اندازه 204.89 کیلوبایت

امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، jahani
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #5
سلام دوست عزیز

شما از افزونه نقشه سایت JSitemap برای ایجاد نقشه سایت استفاده کنید .
افزونه عالی و کاربردی است و با 30 - 40 تا از افزونه های قدرتمند جوملا سازگاره که در جوملا جهانی هم در مجموعه نقشه سایت رتبه 1 را دارد .

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط vahid.exe ، Pourdaryaei
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #6
(۲-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ عصر)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز

شما از افزونه نقشه سایت JSitemap برای ایجاد نقشه سایت استفاده کنید .
افزونه عالی و کاربردی است و با 30 - 40 تا از افزونه های قدرتمند جوملا سازگاره که در جوملا جهانی هم در مجموعه نقشه سایت رتبه 1 را دارد .

موفق و پیروز باشید Rose

سلام.

بله افزونه خوبیه. اما تجاری است و قیمت 45.00 USD

یاعلی
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #7
البته میتوانید از سایت های ایرانی مثل afzoneha.ir یا چند سایت دیگر دانلود کنید .

همچنین میتوانید از سایت های وارز هم دانلود کنید ..

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط jahani
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #8
کامپوننت رونصب کردم.وقتی روی نقشه سایت کلیک میکنم یه صفحه سفیدبازمیشه بااین ارور:
[php]Fatal error: Call to undefined method JLanguage::getBackwardLang() in /home/fvamenic/public_html/administrator/components/com_xmap/admin.xmap.php on line 25

آیابایداین افزونه ای که گزاشتیدرو اکسترکت کنم وتکی تکی نصب کنم؟؟ چون من همین فایل رویکجانصب کردم؟؟
امضاء jahani
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #9
سلام.

نه نباید اکسترکت کنید. باید همینجوری به صورت پکیج کاملش که گذاشتم نصب کنید.

برای حل مشکل یک بار دوباره نصب کنید ببینید درست میشه؟
وارد مدیریت افزونه ها > مدیریت شوید و در کادر فیلتر کلمه xmap را جستجو کنید و کامپوننت با پلاگین هاش رو حذفشون کنید.

سپس دوباره اقدام به نصب کامپوننت کنید.

یا علی
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط jahani
۲-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #10
مرسی.انجام شد.
حالااون آدرس روکپی کردم ....حالادرکجای حساب گوگل وب مسترم کپی کنم؟؟؟

یه چیزدیگه وقتی تنظیمات روذخیره کردیم........اون نقشه ای که ایجادشده(من بانام site map دخیرش کردم) وقتی موس رو میبریم روش 4 تالینکه : 1- خود site map
2- نقشه سایت نسخه XML]
3- [نقشه سایت خبری]
4- [نقشه سایت تصاویر]

کدوم روبایدبازکرد ولینکش روتوی کجای گوگل وب مسترکپی کنم؟؟؟ممنون
امضاء jahani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان