زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوشه خاص آپلود تصویر برای اعضا
۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #1
پوشه خاص آپلود تصویر برای اعضا
سلام خسته نباشید
چطور میشه برای آپلود اعضا پوشه ی خاصی در نظر گرفت؟
از تنظیمات مدیریت تصاویر انجام دادنی پوشه مدیریت هم تغییر می کنه که من فقط می خوام پوشه خاص برای آپلود تصویر برای اعضا باشه و روی مدیریت تاثیر نذاره!
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: پوشه خاص آپلود تصویر برای اعضا
سلام
با استفاده از ادیتور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه این کار رو کرد. توی تنظیماتش این امکان رو داره که هر کاربری برای خودش یک پوشه تصاویر مجزا داشته باشه.
شاید ادیتورهای دیگه هم این امکان رو داشته باشن. ولی من همیشه از این ادیتور استفاده می کنم.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، eskafild ، Reza Ganji
۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #3
ممنون، من دانلودش کردم ولی تنظیمی که بشه کاربر رو به یک پوشه اختصاص داد برای آپلود تصاویرش پیدا نکردم!
میشه پلاگین مورد نظر رو پیوست کنید؟ شاید اشتباهی دانلودش کردم
و ممنون میشم یه آموزش کوچولو بدید که چطور عضو رو به یک پوشه اختصاص بدم تا تصاویرش فقط اونجا آپلود بشه، ممنونRose
امضاء eskafild
۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #4
سلام
اگه از آدرسی که دادم دانلود کردین که درسته
1- وارد مدیریت پلاگین بشین (Plug-in Manager: Editor - JoomlaCK)
2- تنظیمات پیشرفته (Advanced Options)
3- پارامتر User Folder Type(ID Or Username) رو روی UserName قرار بدین
4- از طریق گزینه Allow These Users To See All Folders، گروه های کاربری رو که می تونن همه پوشه ها رو ببینن انتخاب کنین (مثلا مدیران). طبیعتا کاربران معمولی سایت نباید همه پوشه های تصاویر رو ببینند.
5- از طریق گزینه Allow User group To access File browser میتونین دسترسی به پوشه فایل ها رو تنظیم کنین. میتونین همه گروه ها رو انتخاب کنین تا بتونن فایل آپلود کنن.
6- حالا وقتی یک کاربر با نام کاربری خودش وارد سایت بشه و ادیتور متن رو باز کنه (مثلا برای ایجاد مطلب جدید)، وقتی دکمه آپلود تصویر رو کلیک کنه و یک تصویر آپلود کنه، به طور خودکار یک فولدر رو سرور با نام کاربری همون کاربر ایجاد میشه و تصویر انتخابی کاربر هم توی همون فولدر آپلود میشه. از این به بعد هم هروقت کاربر بخواد تصویر آپلود کنه، باز هم همون پوشه اختصاصی براش باز میشه (برای آپلود فایل هم به همین شکله).
7- در ضمن پلاگین دکمه تصاویر پایین ادیتور رو هم غیرفعال کنین تا از اون طریق کاربران نتونن به پوشه تصاویر دسترسی داشته باشن.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط eskafild ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان