زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد افزایش بازدید
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #1
سوال در مورد افزایش بازدید
سلام

من به دنبال این بودم که رتبه وبازدید سایت رو افزایش بدم که متوجه شدم سایت هایی هستند که هم کار سئو رو انجام میدن هم بازدید و رتبه رو بالا میبرند

مثلا 5000 تومان برای 10000 بازدید
آیا میشه به این سایت ها اطمینان کرد یا نه ؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: سوال در مورد افزایش بازدید
خیر اینکار کار مناسبی نیست و بدلیل اینکه رتبه سایت شما فقط در الکسا بالا میره و ممکنه در گوگل لینک های شما حذف بشه.
در مورد کار سئو هم باید بینید برای سایت هایی که کار کردند در جستجو گوگل در چه رده ای هستند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، majid19 ، anzal
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #3
آقا رضا ببخشید میشه بگید الکسا مهمه یا نه؟؟؟؟؟

یعنی منظورم اینه حتما باید تو الکسا ثبت نام کنیم؟؟؟؟

من یه سایت خبری دارم و خیلی دوست دارم همیشه رتبه بالا داشته باشه میشه راهنماییم کنید چیکار کنم تا نوفق باشم ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط majid19
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #4
Marko جان سلام

بنده هیچکدوم از سایت هامو به الکسا معرفی نمیکنم، فقط در گوگل کار میکنم

برای امتحان سایت خودم رو در الکسا ثبت کردم، رتبه 9,000,000 رو به سایت من داد فرداش دیدم شده 6,000,000 فرداش دیدم شده 4,000,000 ...
رتبه بندیش چندان چیز خاصی نیست، فقط یه خوبی داره که رتبه IR هم به شما میدهRose
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MARKO ، majid19 ، anzal
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #5
پس واجب نیست ...!!!

فکر کردم واجبه چون هرکی میبینیم میگه الکسا الکسا , گفتیم حتما چیز خاصیه ...

ممنون ازت
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط majid19
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #6
سلام خسته نباشید
دوستان گفته این سایت درسته برای افزایش بازدید و سئو سایت؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

سپاس شده توسط majid19
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #7

این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حقیقت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان اگه اطمینانی هست بگید تا ما استفاده کنیم
امضاء MARKO
یا علی
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #8
از شما بعیده دوست عزیز! به کدهایی که قرار دادن توجه کنید اصلا نیاز به توضیح نداره فقط رتبه همون سایتی که لینکش رو گذاشتید میره بالا. در واقع با اون کد شما لینک اون سایت رو مجانی در سایت خودتون قرار میدید.
در مورد سئو قبلا زیاد بحث شده. شما باید همون اول تکلیفتون رو مشخص کنید میخواهید بازدیدکننده و کاربر سایتتون بیشتر بشه یا با روش های خاص فقط رتبه سایتتون بالا بره. اینها خیلی با هم فرق میکنن. یه سری موارد فنی هست که عمومیه مثل تنظیمات .htaccess و کلمات کلیدی و ... . اما بنابر تحقیقات و تجربیات اینجانب چند اصل هست که حتما باعث بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو به خصوص گوگل میشه :
1- اصل اول و آخر و مهمترین موردی که در این زمینه وجود داره صداقته. اطلاعات دروغین در سایت قرار ندید. مثل کلیدواژه های بیربط و ... بزارید بازدیدکنندگان خودشون رتبه سایتتون رو ببرن بالا.
2- قرار دادن تبلیغات زیاد . اینم خیلی مهمه که بازدید کننده زود به چیزی که میخواد برسه نه اینکه اول اسکرول سایت رو به اندازه چند صفحه بیاره پایین بعد تو یه عالمه تبلیغات بگرده مطلبو پیدا کنه بخونه.
3- از copy&paste کردن اطلاعات از سایت های دیگه و قرار دادن عین اخبار بدون هیچ تغییری در سایت خودتون بپرهیزید. این مورد حداقل در گوگل 100 درصد تأثیر منفی داره و حتی در دراز مدت ممکنه منجر به قرار گرفتن نام سایتتون در لیست سیاه گوگل بشه.
4- اگر در زمینه تخصصی کار میکنید مثل یک ورزش خاص یا یک حرفه خاص و نام ، کلیدواژه و توضیح مناسبی برای سایتتون انتخاب کرده باشید، زیاد نگران نباشید در مدت کوتاهی خود به خود آدرس سایتتون میاد بالا. برای مثال عبارت پایگاه قهرمانی گیلان رو در گوگل جستجو کنید این سایت الان بیشتر از 4 ماهه که بسته شده. قبل از اون هم کمتر از یک سال فعالیت داشت و کل مطالب اون بیشتر از 50 تا نمیشه اما هنوز آدرس apgs.ir در صفحه اول گوگل هست. چون در لیست کلمات کلیدی هیچ چیز اضافه ای قرار ندادم و فقط کلماتی که تقریبا در تمام مطالبم به کار رفتن و همینطور نام سایت هم کاملا مرتبطه.
5- اما اگر در زمینه های عمومی کار میکنید مثل سایت های خبری مورد 3 رو حتما رعایت کنید و کمی هم صبرتون رو بالا ببرید چون به قول معروف دست زیاده دیگه و البته کمی هم منطقی باشید. چون با وجود امثال فارس و مهر و yjc و ... به این راحتی نمیشه رفت تو صفحه اول و دوم .

در نهایت باید گفت راه حل زیاده و خیلی سایت ها هم واقعا راست میگن و میتونن رتبه رو بالا ببرن (البته پولی) ولی خب خودمون که میدونیم بازدیدها ناخواسته خواهد شد و ارزشی نداره.
 سپاس شده توسط majid19 ، nohz ، سعید حمزه زاده ، MARKO
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #9
جناب گنجی به چه دلیل باعث حذف سایت از گوگل میشه؟

و

چراهی رو برای افزایش رتبه پیشنهاد میکنید

جناب یوسفی خیلی عالی میشد اگه شما یه تاپیک می زدید و اصوا اولیه مثل تنظیمات .htaccess و کلمات کلیدی و ... رو تو اون قرار می دادید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #10
در این مورد قبلا چندبار در انجمن صحبت شده یه جستجو بکنید نتایج خوبی میبینید.
اینارو فعلا از بخش آموزش ها پیدا کردم ولی یادمه چند جای دیگه انجمن هم در مورد سئو بحث های جالبی شده.

سپاس شده توسط majid19 ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان