زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عدم نمایش عکس های موجود در مطالب در جوملا 2.5
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #1
مشکل عدم نمایش عکس های موجود در مطالب در جوملا 2.5
باسلام

در مدیریت جوملا 2.5 یک مطلب ایجاد میکنم با یک یا چند تا عکس و چند خط متن و ذخیره میکنم اما وقتی وارد سایت میشم فقط متن رو نشون میده و عکسهارو نمایش نمیده. دوستان لطفا راهنمایی کنند
امضاء ayoubboraei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل عدم نمایش عکس های موجود در مطالب در جوملا 2.5
عکس ها را باید در جوملا ایمپورت کنید!!!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ayoubboraei
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #3
(۱۴-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ عصر)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس ها را باید در جوملا ایمپورت کنید!!!

همین کارو انجام داردم و از قسمت ویرایش مطلب , عکسو از لینک ورود تصویر آپلود و درج کردم وحتی از insert/edit image هم استفاده کردم اما متاسفانه باز هم عکس تو سایت به نمایش در نیامد.
امضاء ayoubboraei

بازگشت به بالا
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #4
ممکنه عکسهات حجیم لود نمیشه!
امضاء gogerd

بازگشت به بالا
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #5
(۱۵-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ صبح)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممکنه عکسهات حجیم لود نمیشه!

حداکثر حجم چقدر است ؟ آیا فرمت خاصی باید باشد؟ عکس هایی که من گذاشتم از 30 کیلوبایت بیشتر نیست.
امضاء ayoubboraei

بازگشت به بالا
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #6
شما قبل از اينكه تصاويرتون رو آپلود كنيد از فتوشاپ تصويرتون رو Save as for web رو بزنيد ...

گاهي اوقات اسم يا فرمت يك تصوير باعث ميشه حتي نشه اون عكس رو انتخاب و درج كرد و گاهي هم توي نمايش با مشكل بر ميخوريد ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ayoubboraei ، Reza Ganji
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #7
ادرس سايتتون همينه که در امضا هست اکر نه ادرس سايت رو قرار دهيد و بهتر است با مرورکر ديکري تست کنيد.
نام تصاوير هم بد نيست تغيير دهيد اکر براي نامکزاري از اعداد استفاده کنيد بهتر است.
شرمنده کيبورد موبايلم کاملا فارسي نيست
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #8
(۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ عصر)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما قبل از اينكه تصاويرتون رو آپلود كنيد از فتوشاپ تصويرتون رو Save as for web رو بزنيد ...

گاهي اوقات اسم يا فرمت يك تصوير باعث ميشه حتي نشه اون عكس رو انتخاب و درج كرد و گاهي هم توي نمايش با مشكل بر ميخوريد ...

ممنون از شما این کارو هم انجام دادم اما متاسفانه باز هم نمایش داده نشد... نسخه جوملای من 2.5 هست توی جوملا 1.5 و 1.7 این مشکلو نداشتم

(۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادرس سايتتون همينه که در امضا هست اکر نه ادرس سايت رو قرار دهيد و بهتر است با مرورکر ديکري تست کنيد.
نام تصاوير هم بد نيست تغيير دهيد اکر براي نامکزاري از اعداد استفاده کنيد بهتر است.
شرمنده کيبورد موبايلم کاملا فارسي نيست

ممنون آقای گنجی از عدد هم استفاده کردم اما باز مشکل عدم نمایش وجود دارد ... از همه مرورگر ها هم استفاده کردم اما باز فرقی نمیکنه

لینک سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی منوی درباره ما > معرفی شرکت زیر اون متن تیره عکس گذاشتم که نمایش داده نمیشود
امضاء ayoubboraei

بازگشت به بالا
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #9
شاید تصاویرت مشکل داره! وگرنه حجم عکس خوبه!
تصاویر دیگه رو امتخان کنید و با مرورگرهای دیگه هم یه تست بگیرید!
امضاء gogerd

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ayoubboraei ، Reza Ganji
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #10
سلام!
1- من فکر میکنم بیشتر مشکل از نامگذاری عکس ها باشه. در زمینه وب بهتره در نامگذاری از فاصله استفاده نکنید و بجای فاصله از "_" استفاده کنید.
2- شما یه مطلب رو به همون شکل دلخواهتون درست کنید و قبل از اینکه ذخیره کنید ، کد html اون رو کپی کنید همینجا ، یه نیگا بندازم.
منظورم از کد : اگر دقت کرده باشید زیر ادیتور یه دکمه ای هست بنام toggle اونو بزنید تمام مطلب به شکل کد html درمیاد ، همونو اینجا داخل تگ کد بزارید.
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان