زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كامپوننت فارسي نمايش گزارشات جوملا Joom-Reports 3.0.2
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #1
كامپوننت فارسي نمايش گزارشات جوملا Joom-Reports 3.0.2

با عرض سلام.
اين كامپوننت نامش هست گزارشات جوملا و خيلي كامپوننت خوبي هست.
به كمك اين كامپوننت ميتوانيد به دانش آموختگان خود نمره دهيد و حتي والدين آنها هم از آن باخبر باشند.
چون يه ذره كار با اين افزونه به ظاهر سخت هست در زير همين پست آموزش اون رو خواهم گذاشت.

اين افزونه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توسط دوست عزيزم آقاي پور دريايي منتشر شده بود كه بنده ترجمش كردم.

فایل‌(های) پیوست شده
{persian}jom_reports.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 653
اندازه 216.86 کیلوبایت

امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Pourdaryaei ، Mojtaba Pordel ، ehsansabet ، صابرمحمدی ، mandoor ، bizinesman ، صدرا حسابی ، سجاد ابراهیمی ، btheme ، saam1367 ، milad0098
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: كامپوننت فارسي نمايش گزارشات جوملا
ممنون مهندس جان
خيل خوب بودRose
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #3
سلامي ديگر به دوستان
همانطور كه قول داده بودم آموزش كار با اين كامپوننت رو براتون درج ميكنم.
براي شروع يك كاربر بسازيد مثلا به نام simple1
بعد كامپوننت را نصب نماييد.
شما ميتوانيد بعد از نصب با كليك بر روي لوگو كامپوننت به تنظيمات كامپوننت رفته و يا از سربرگ كامپوننت ها joom-reports را انتخاب نماييد.
براساس ترتيب بندي كه توسط خود سازنده شده ميتوانيم يكي يكي جلو برويم.
گزينه اول: 1:مديريت هست كه شما گروه ها رو تعيين مينماييد.براي باز كردن آن نيازي نيست و فقط ميتوانيد باز كنيد و اسم ها رو فارسي بنويسيد.همين
بعد انجام دادن كار گزينه اول ،گزينه دوم يعني مديريت پروفايل ها رو باز ميكنيم.اينجا ميتوانيد انتخاب كنيد كه كدام كاربر مدير باشد.كدام كاربر معلم و غيره.براي اينكار گزينه جديد را بزنيد.در نام كاربري كاربر مورد نظرتون رو انتخاب نماييد و در قسمت گروه تعيين نماييد كه مدير هست و يا معلم و يا اوليا و يا دانش آموز و بعد نام و نام خانوادگي را بنويسيد.بعد از اتمام كار گروه دهي به كنترل پنل برگرديد.
حالا به مديريت دوره رفته و بر روي جديد كليك نماييد.نام دوره را بنويسيد و شروع و اتمام دوره را تعيين نماييد.اينجا من 2 عدد دوره درست كردم و نام آنها را كلاس طراحي و كلاس برنامه نويسي نوشته ام.بعد از اتمام نوشتن دوره ها به كنترل پنل برگرديد و به مديريت گزارشات برويد.بر روي جديد كليك نماييد.حالا نام گزارش و دوره هاي شامل گزارش را تعيين نماييد و ذخيره نماييد.شما ميتوانيد نامحدود گزارش درست نماييد.بعد از ايجاد گزارشات خود به كنترل باز گرديد و مديريت دروس را انتخاب نماييد.و جديد را بزنيد.حال اينجا نام درس را انتخاب نماييد.من نوشتم طراحي سايت.بعد افراد اين دوره را انتخاب نماييد.((شما ميتوانيد هم نام افراد را بزنيد و به طور مثل بنويسيد طراحي سي اس اس و طراحي اچ تي ام ال و دوره ها را انتخاب نماييد و ذخيره نماييد.بعد به كنترل پنل بازگرديد.حال مديريت نمره ها را انتخاب نماييد.توجه: اينجا نمره نميدهيد.اينجا انتخاب مينماييد كه به چه كساني ميخواهيد نمره دهيد.بعد از ذخيره به كنترل پنل باز گرديد.ميتوانيد از طريق نمايش گزارش،گزارشي را كه آماده كرديد را نگاه كنيد.بعد از نگاه كردن باز هم به كنترل پنل باز گرديد وبه قسمت مديريت دستاوردها برويد.اينجا بايد نمره ها را بدهيد.اگر يادتان باشد ما در مديريت دروس توي افراد ثبت نام كننده اينها رو نوشتيم طراحي سي اس اس و طراحي اچ تي ام ال.حالا آنها اينجا توليد شده اند ولي مقدر آنها كم است.بر روي تيك بغلي آنها كليك كنيد و ويرايش را بزنيد و حالا مقدار دستاورد را بنويسيد.((چون من عاشق صفر دادن هستم صفر دادم.))اه.طراح هم طراح هاي قديم.ببخشيد خواستم شوخي كنم كه خستگي از سرتون بپره بيرون.حالا بعد از دادن صفر ها به همه دانش آموزان.بايد يك منو به اين كامپوننت اختصاص بديم.براي اينكار از سربرگ منوها منويي رو كه استفاده ميكنيد رو انتخاب كنيد و روي جديد كليك نماييد.بعد بر روي joom-reports كليك نماييد.و عنوان رو بنويسيد و ذخيره نماييد.كار تمام شد.
اگر به عنوان مهمان برويد مينويسه كه شما به اين منو دسترسي نداريد ولي وقتي وارد سايت ميشويد اون كاربري كه بهش نمره دادين ميتونه بره و نمره هاشو نگاه كنه.
موفق باشيد.
در صورت وجود هر گونه مشكل در همين پست اعلام نماييد.
از بابت قرار ندادن تصوير هم عذر ميخوام چون سرعتم خيلي كم شده نميتونم منتظر آپلود عكس ها بمونم.سرعت 128 كيلوبايتي من 2 روز هست كه شده 26........اين فقط مشكل من نيست و خيلي ها اين مشكل رو داريد.
در ضمن براي اينترنت ايران هم دعا كنيد.
امضاء محمد
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، mandoor ، Pourdaryaei ، Mojtaba Pordel ، صدرا حسابی ، mojtaba3624 ، ghanadian24 ، hadishadis
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #4
واقعا از لطفتون ممنون .
دمتون گرمBravo
امضاء mandoor
دستانی که کمک می کنند پاک تر از دستانی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.
کوروش کبیر
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۱۵-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز من هر کاری می کنم نمی شه
لطفا کمکم کنیدSosUnknownUnknownUnknownUnknown102102102
۱۵-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ صبح
ارسال: #6
چی نمیشه ؟
مشکل رو واضح بیان کنید.
ابتدا عرض کنم کامپوننت جوم ریپورت که در جومینا به اسم کامپوننت مدرسه منتشر شده و در اینجا به نام دیگه در لوکال نصب نمیشه و باید در هاست تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۵-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #7
RE: كامپوننت فارسي نمايش گزارشات جوملا Joom-Reports 3.0.2
با سلام خدمت آقاي گنجي عزيز.

نقل قول: کامپوننت جوم ریپورت که در جومینا به اسم کامپوننت مدرسه منتشر شده و در اینجا به نام دیگه
فكر كنم عوض كردن اسم افزونه درست نباشه و بنده هم ميتونستم بنويسم نمايش گزارشات.ولي شايد كسي با نام اصلي اين افزونه، اين افزونه ميشناسه.
امضاء محمد
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۵-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #8
درسته
نام اصلی این کامپوننت همون گزارشات است و من جهت اطلاع کاربران گفتم که متوجه باشند این کامپوننت در لوکال درست کار نمیکند.
همچنین نام اصلی افزونه را در عنوان تاپیک اضافه کردم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمد ، Pourdaryaei ، mojtaba3624
۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #9

این ارور رو برا من میده لطفا راهنمایی کنید
۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #10
این پیغام خطا به تنظیم سطح دسترسی بر میگرده.
در بخش profile manager یک یوزر با نقش(role) مدیر(admin) بسازید و مجددا چک کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان