زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش تصاویر اسلایدشو
۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #1
عدم نمایش تصاویر اسلایدشو
سلام. وقت بخیر. من اسلاید شو mod_newslider_special برروی وب سایت tigon.ir نصب کردم ولی تصاویر نمایش داده نمی شود.
در ضمن اسلاید شو های mod_vmproductslideshow و mod_xmlswf_vm_smart را هم نصب کردم ام اما تصاویر نمایش داده نمی شود.
لطفا بگید چکار کنم؟
امضاء sesharifian
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: عدم نمایش تصاویر اسلایدشو
با سلام
دوست عزیز فکر می کنم باید برای نمایش تصاویر، باید مجموعه مورد نظر را انتخاب کنید تا مطالب درون مجموعه که دارای تصویر نیز هستند نمایش داده شوند.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۱-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #3
سلام. دوست عزیز گفتم من تمامی مراحل انجام دادم ولی تو سایت نمایش داده نمی شود.
امضاء sesharifian

وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۱-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #4
من با اون کار نکردم!
امکان ادرس دهی داره؟
میشه بهش ادرس بدی که عکسها رو از کجا بخونه؟
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

۲-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ صبح
ارسال: #5
کاش با این فونت ننویسی که بشه خوندش
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

۲-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #6
(۲-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ صبح)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش با این فونت ننویسی که بشه خوندش

سلام. دوستان مشکل من حل شد. واسه همین روشی که از طریق آن مشکل را حل کردم به عنوان یک آموزش اینجا گذاشتم تا شما هم استفاده کنید. مدیران اگر تایید کردن لطفا تو بخش آموزش هم قرار بدین.

چند دلیل وجود دارد که یک برنامه درست کار نکند این موارد شامل:

1- ماژول نسخه قدیمی باشد و مناسب نسخه سایت شما نباشد. (برای رفع آن باید نسخه جدید را تهیه کنید.)

2- ماژول از لحاظ کدنویسی مشکل داشته باشد. (برای رفع آن باید نسخه اصلی بدون ایراد را تهیه کنید.)

3- تنظیمات مربوط به ماژول درست انجام شده باشد.
از طریق آدرس بخش مدیریت -> افزونه ها -> مدیریت پنجره و کلیک برروی ماژول تنظیمات را بررسی کنید.
این تنظیمات شامل دو قسمت است (زبان اصلی سایت فارسی باشد)
- اطلاعات سمت راست کلی است و در تمامی ماژولها مشترک است مثل موقعیت قرار گرفتن ماژول در قالب - سطح دسترسی برای کاربران – صفحه هایی که ماژول در آنها نمایش داده شود
- اطلاعات سمت چپ با عنوان پارامترها که در هر ماژول اختصاصی است.

4- ماژول با سایر برنامه ها تداخل script داشته باشد.

اسلایدشوها مثل اکثر برنامه ها همچون (منوهای بازشونده ، ساعت ، وضعیت آب و هوا ، اوقات شرعی ، وضعیت یاهو ، نرخ ارز ، بریده جرائد و...) از java script و یا jQuery استفاده می کند.

واسه همین این امکان داره ماژول مورد نظر ما با سایر برنامه هایی که در یک صفحه استفاده می شود تداخل ایجاد کند باعث شود زمانی که در یک صفحه فعال باشند یکی از آنها به درستی کار نکند و یا باعث بهم ریختن صفحه شود.

واسه برطرف شدن این مشکل تنها راه ممکن که اکثر دوستان استفاده می کنند چند ساعت وقت گذاشتن است.

ابتدا از طریق مدیریت مطالب یک محتوا جدید با عنوان و محتوای تست ایجاد کنید و در قسمت بخش و مجموعه جزء مطالب دسته بندی نشده قرار دهید
از طریق منو اصلی یک صفحه جدید با نام تست درست می کنید و محتوا ساخته شده را به آن لینک کنید.
در صفحه تست هیچ ماژول و لینکی فعال نباشد همانند تصویر زیر

نکته: ساخت صفحه تست به این بدلیل است که موقعیت ماژولها و تنظیمات مربوط به سایت دچار مشکل نشود.

بعد از ساخت صفحه تست از طریق سایت وارد آن شود.

سپس از طریق بخش مدیریت -> افزونه ها -> مدیریت پنجره ها تمامی ماژولهایی که در سایت موجود است و بصورت تک تک در این صفحه جدید (تست) فعال می کنیم.

نکته: بهتر است اولین برنامه که فعال می کنید همانی باشد که درست کار نمی کند. (در اینجا اسلایدشو مد نظر ما است.)
بعد آن صفحه تست را Refresh یا Reload کنید.
بعد لود کامل صفحه تست مشاهده کنید که ماژول درست کار می کند.

اگر ماژول درست کارکرد طبق روش گفته شده ماژول بعدی را فعال کنید.
اما بعد لود کامل صفحه تست مشاهده کنید که همه ماژولهای فعال درست کار می کند. این کار را آنقدر انجام دهید تا تمامی ماژولها فعال شوند و مشکل مورد نظرتون در این صفحه نیز بوجود آید.

بعد از مشخص شدن ماژولی که باعث خرابی می شود باید ایراد را رفع کنیم. واسه این کار دو روش است.

1- ماژولی که باعث خرابی می شود اگر مهمتر از اسلایدشو نیست همانند ساعت یا اوقات شرعی و یا... آن را بطور کامل از روی سایت حذف می کنیم و از نسخه های مشابه دیگر جایگزین می کنیم.

2- اگر ماژولی که باعث خرابی می شود از موارد مهمتر از اسلایدشو است همانند منوهای بازشونده ، ماژول اسلایدشو را بطور کامل از روی سایت حذف می کنیم و از نسخه های دیگر اسلایدشو استفاده می کنیم.

وجه تمایز اصلی ، و یکی از دلایل محبوبیت جوملا نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا داشتن طیف وسیعی از برنامه های متفاوت و مختلف در قالب یک موضوع است که هر فرد با داشتن حداقل اطلاعات با جستجوی خیلی ساده می تواند به آن دسترسی پیدا کند و به راحتی نیاز خود را برطرف نماید.

امیدوارم بتوانید با این روش مشکلاتی همچون مورد من را برطرف نمایید.
یاحق
امضاء sesharifian

سپاس شده توسط mahan ، gogerd ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان