زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری طراح سایت شویم
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #1
چطوری طراح سایت شویم
بعضی از دوستان رو میبینم که فقط تکیه کردند به امکانات جوملا و توقع دارن تمام نیازهای یک طراح وب رو برطرف کنه البته در قدرت جوملاشکی نیست اما یک طراح وب باید گرافیک، برنامه نویسی، و مولتی مدیا رو مسلط باشند
برای همین این مطلب و که حدود یک سال و نیم پیش یادم نمیاد از کدوم سایت برداشتم pdf کردم و اینجاقرار دادم تا دوستان یاد بگیرن باید چقدرچیزیاد بگیرن و واقعا برای طراح سایت نصب ماژول کافی نیست؟
و باید بیشتر تلاش کرد پس متوقف نشید و دائما تلاش کنید برای یاد گیری و جستجو
برای هرچه بهتر شدن

به امیدموافقیت هرچه بیشتر جوون های ایرانی.

پیوست دوم ادامه اولی میباشد.

فایل‌(های) پیوست شده
چگونه طراح وب سایت شویم.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 169
اندازه 164.88 کیلوبایت

چگونه طراح وب سایت قابلی شویم.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 149
اندازه 218.67 کیلوبایت

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Pourdaryaei ، ابوالفضل حیدری ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، mking ، majid33 ، mal2moh ، محمدرضا بهارلو ، gogerd ، btheme ، shahnaz ، شاهین سمیع عادل ، امید
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: چطوری طراح سایت شویم
متاسفانه در ایران درصد بالایی از طراحان وب اصلا طراح نیستن و فقط با یه سری template آماده با یه سری cms در سطح مبتدی یا htmlساده کار می کنن و ادعاهای عجیب و غریبی هم دارن! و خب توقع مشتری رو هم برطرف نمی کنن و کارهای ضعیفی ارائه می دن، شما سایت های مراکز دولتی و آموزشی ایران رو ببینید درصد بالاییشون اصلا نمی شه سایت به حسابشون اوورد یا کپی همن!Crazy

من به شخصه پیشرفت بقیرو دوست دارم و برای همین و پیشرفت خودم کنار دوستان در انجمن فعالیت می کنم، ولی دوستان در نظر داشته باشن در انجمن خودتون سعی کنید از افراد دیگه دانش کار رو بگیرین و پیشرفت کنین و مشکلاتتون رو خودتون آرم آروم برطرف کنین،
و این که واقعا خودتون رو به جوملا و استفاده از افزونه محدود نکنین که خیلیم تا حالا در انجمن گفته شده، من خودم هر چی دارم جلو می رم می بینم عقب ترم!!Laugh چرا ما نباید یه غولی مثه template monster در ایران داشته باشیم یا در زمینه جوملا شرکت های معروفی که می شناسیم، البته حرف شعاری نمی خوام بزنم اینارو دارم می گم خودمم یه تکنی بخورم!!Think

شما html و css رو کار کنید java رو حداقل در حد ویرایش کردن باید بلد باشین، بعدش مثلا Ajax و Jquery که جفتشون شدیدا کاربرد دارن اگه یاد بگیرین و خب phpام (+Mysql) که پدری واسه خودش و هر چی جلو می ری می بینی چه قدر قدرتمند و وسیع و هر کاری ازش بر میاد! (ASPام من سراغش نمی رم ولی خب اونم کسی بخواد یاد بگیره برنامه سنگینی و کار داره!) بعد کنار اینا مثلا فلش کار می کنی می بینی اکشن اسکریپت 3 چه غولیه واسه خودش و می تونی یه سایت فول فلش داینامیک بی نظیر باهاش بسازی!43 در زمینه گرافیکم که حتما باید کار بکنین و اون هم یه بحث سلیقه و خلاقیت رو داره و بعد هم تکنیک که با دو تا افکت و فیلتر فتوشاپ و پلاگینای آمادش نمی شه به جایی رسید و کلی تکنیک و تخصص هست و کنار باید نرم افزارهای دیگرم کار کرد(مخصوصا در مورد تصاویر برداری)!Unknown و اینا تازه یه بخش کار بود، سئو و خیلی موارد دیگه در مورد وب هست که باید به صورت تخصصی کار کرد...

دوستان ببخشید انقدر حرف زدم، امیدوارم دست به دست هم بترکنیم و روز به روز انجمن تخصصی تری داشته باشیم !Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، mking ، majid33 ، Pourdaryaei ، mahdi fathi ، mal2moh ، محمدرضا بهارلو ، hosseinpour ، btheme ، shahnaz ، شاهین سمیع عادل ، publichtml ، امید ، mmoobbiinn
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #3
RE: چطوری طراح سایت شویم
سپاس بیکران از ایجاد این پست بابت اینکه هر کس میاد فکر میکنه فهمیده سایتی با جوملا ایجاد شده میگه خوب وقتی ساده است منم برم بزنم اما نمیدونه تازه مشکلات شروع میشه .
تشکر میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، امید ، mmoobbiinn
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان