پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: هدیه انجمن یک قالب به همراه بسته نصبی به انتخاب شما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
در نظر داشتیم هدیه ای را برای کاربران انجمن از بین قالب های تم اکسپرت منتشر کنیم و این انتخاب را به کاربران انجمن می سپاریم.
بسته نصبی هر قالبی که بیشترین پیشنهاد را داشته باشد منتشر خواهد شد.

به آدرس زیر بروید و توضیحات و دمو قالب ها رو مشاهده کنید و بعد قالب دلخواه رو در همینجا مطرح کنید !

کد:
http://www.themexpert.com/joomla/templates

برای دیدن دموها میتونید مستقیم به آدرس زیر مراجعه کنید

کد:
http://demo.themexpert.com/

این بسته ها اوریجینال می باشد و خریداری شده و نسخه وارز نمی باشد.منتظر هدایای دیگر انجمن باشید !
Rose
Sanity - Clean business template
Maximus - Best business template
درود
این قالب هم زیباست
امیدوارم این انتخاب بشهBravo
سلام
بسيار سپاسگذارم از جناب گنجي عزيز
به نظر من قالب هاي زير خوبن (به ترتيب از بالا به پايين)

omega
cursor
vibration
dispatch
extreme
daily edition
finnix
parallax

حالا تا نظر دوستان و مديريت محترم چي باشه
سلام
تشکر از شما
Daily Edition
MainStream
ممنون از دوستان.راستش چون کمی طولانی شد ما قالب saniti رو شروع به بهینه سازی کردیم.
ولی اگر درخواست های یک قالب زیاد باشه یکی دیگر رو هم به عنوان هدیه دوم احتمالا منتشر کنیم.بسته به تعداد درخواست ها در این تاپیک داره !
سلام و خدا قوت خدمت جناب گنجی
قالب های
Sprit
saniti
Daily Edition
قالب های خوبی هستن
اگر برای جوملا 1.5 هم قابل بهینه شدن باشن خیلی خوبه
به نظر العان ما به قالب خبری احتیاج داریم و کم هم برای جوملا پیدا میشه اگر نظر من مهم است من یا MainStream - Streaming news at its best موافقم .
[تصویر:  mainstream-main.png]

این هم دمو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ صبح)WWK.IR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر العان ما به قالب خبری احتیاج داریم و کم هم برای جوملا پیدا میشه اگر نظر من مهم است من یا MainStream - Streaming news at its best موافقم .
[تصویر:  mainstream-main.png]

این هم دمو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
نظر شما حتما مهم خواهد بود
درضمن قالب خبری برای جوملا 2.5 زیاد هست، اما با تصمیم گیری نهایی جناب گنجی، روی قالب مورد نظر کار خواهیم کرد

یا علی
درود
البته در تاپیک نظر دوستان مهم است.چون قالب اولی انتخاب شده و بهینه سازی اون رو هم اقای حمزاده انجام دادند و کار زیادی نمونه درخواست ها برای قالب هدیه دوم مد نظر قرار خواهد گرفت
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع