پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت ارسال نظر / انتقاد / پیشنهاد (RSMonials 1.5.3) - پارسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
برای اولین تاپیک این انجمن، کامپوننت صندوق انتقادات و پیشنهادات (RSMonials 1.5.3) رو معرفی می کنم.

با این کامپوننت می تونین یک صندوق دریافت انتقادات و پیشنهادات در سایتتون راه اندازی کنین.
کارکرد افزونه خیلی راحته. یه فرم که کاربران از طریق اون می تونن نظر خودشون رو ارسال کنن و این نظرات ارسالی از بخش مدیریت سایت، مدیریت میشن (حذف، ویرایش، رد یا پذیرفتن و انتشار و ...).
تنظیمات افزونه هم ساده است و نیاز به توضیح خاصی نداره.

اما با این که در ظاهر کامپوننت ساده ایه، پارسی سازیش خیلی طول کشید و کار برد. چون لغات و عبارات قابل ترجمه تو 16 فایل php، xml و ini پراکنده بودن!!! (نمی دونم چرا مثل سایر افزونه ها، همه عبارات رو توی یه فایل زبان نیاوردن؟!).
در ضمن، css بخش کاربری و مدیریت افزونه هم بهینه سازی شده.

همراه کامپوننت، دو تا ماژول هم هست برای نمایش تصادفی نظرات تو سایت و نمایش نظرات بصورت اسکرولی.
نکته ای که در مورد ماژول ها وجود داره اینه که وقتی کامپوننت پارسی میشه، با کامپوننت پارسی شده هماهنگ نمیشه و error میده که برطرف کردن این خطا، یه قلق خاصی داره!!! اگه نسخه ی قبلی رو که joomla.ir فارسی کرده بود، دیده باشین، ماژول هاش به هیچ وجه با کامپوننت پارسی شده کار نمی کرد و همش پیغام میداد که کامپوننت نصب نیست که خوب تو این نسخه، من مشکل رو حل کردم (با همون قلق کوچیک!).

بسیار خوب، این افزونه جالب و کاربردی خدمت شما:

نسخه اصلی از سایت سازنده:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمو:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه پارسی شده از سرور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:

نسخه پارسی شده از سرور سایت:
با تشكر از شما جناب پردل .بسيار خوشحاليم كه شما قبول زحمت كرديد و اين خدمات ارزنده را به ما و كاربران ارائه مي دهيد و در جمع ما حضور داريد.اميدوارم كه همه دوستان قدر اين زحمات ارزشمند رو بدونند.
ممنونم جناب گنجی عزیز.
امیدوارم از این انجمن ترجمه استقبال خوبی بشه تا یه تیم ترجمه خوب تشکیل بشه. چون تنهایی کار خیلی کند پیش میره.
با تشكر از شما
انشاالله دوستان زيادي همكاري خواهند كرد.البته افزونه هايي هم فقط براي دوستاني كه در اين تيم همكاري ميكنند قرار خواهيم داد تا باعث تشويق كاربران به همكاري شود.

BravoBravoBravoBravoBravo
سلام آقای سیدی
تاپیک قبلی هم همین مشکل رو مطرح کرده بودین. افزونه مشکلی نداره. اگه مشکل داشت، رو سیستم من هم باید ؟ نشون می داد.
جداول دیتابیس رو بررسی کنید.
اینجا رو ببینید:
کد php:
http://forum.joomina.ir/thread-3796-post-20851.html#pid20851 
(۱۷-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای سیدی
تاپیک قبلی هم همین مشکل رو مطرح کرده بودین. افزونه مشکلی نداره. اگه مشکل داشت، رو سیستم من هم باید ؟ نشون می داد.
جداول دیتابیس رو بررسی کنید.
اینجا رو ببینید:
کد php:
http://forum.joomina.ir/thread-3796-post-20851.html#pid20851 

سلام
بله مشکل از دیتا بیس من بود
ممنون
برای فعال سازیش باید کد خاصی وارد کرد ؟
متاسفانه برای من کار نمیکنه
(۲۵-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ عصر)payam_omrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای فعال سازیش باید کد خاصی وارد کرد ؟
متاسفانه برای من کار نمیکنه

سلام
این افزونه برای کار کردن نیازی به کد ندارد شما فقط باید این افزونه را نصب کنید همین!
من میخوام از این کامپوننت برای پرسش و پاسخ استفاده کنم ولی لازمش اینه که بتونم کلماتی از قبیل "انتقاد"، "پیشنهاد" و ... رو حذف و به جاش "پرسش و پاسخ" بذارم.
میخواستم ببینم این متون رو میشه تغییر داد؟ اگه جواب مثبته از تو کدوم فایل؟ البته یه مشکلی هست: می تونست خودم فایل ها رو بگردم و پیدا کنم ولی هیچ کدوم از فایل ها با web builder باز نمیشه. میخواستم ببینم مشکل از نرم افزار منه یا کلا فایل های این کامپوننت غیر قابل تغییرن؟ چون فایل های افزونه های دیگه رو می تونم باز کنم!
ممنون
سلام
دوست عزيز، بهتر نيست براي پرسش و پاسخ از افزونه هاي مخصوص اين كار استفاده كنين؟
اين افزونه براي اين كار ساخته نشده.
مي تونين از افزونه هاي faqBook، quickFAQ و يا jeFaq استفاده كنين. تو اين انجمن و انجمن جومينا پيدا ميشه
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع