پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جستجو و جایگزینی کلمات و جملات دلخواه با Simple Search-Replace v1.08
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1349722307_1_0a087eec3c.jpg]
درود
حتما تاکنون با واژه Search and Replace برخورد کرده اید و گاهی شده در کلی فایل متنی بخواهید یک واژه یا جمله را با متن دلخواه خودتون جایگزین کنید.مخصوصا وقتی متنی در قالب و یا افزونه ها موجود است و شما میخواهید آن را بیابید مانند کپی رایت .یا نمیخواهید جایگزین کنید و فقط میخواهید فایل هایی را که واژه مورد نظر درون آنها هست را بیابید.
با این نرم افزار کم حجم و رایگان سازگار با تمامی ویندوزها میتوانید براحتی و برروی سیستم خود اینکار را انجام دهید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته در این سایت نرم افزارهای رایگانی نیز برای دانلود در دسترس است.
با سلام

جناب گنجی من میخاهم متنم را به صورت فارسی تایپ کنم که برایم پیدا کند اما متاسفانه فارسی را قبول نمیکند

چکار کنم

ممنونم
[attachment=5383]
اینم فارسی
متاسفانه برای من نمیشه

نمیدونم چرا؟
از نت پد پلاس استفاده کنید اون هم این امکان رو داره.
جناب گنجی عزیز
با سلام
اگر بخواهیم از همین Simple Search-Replace v1.08 استفاده کنیم
چطور می‌شود مشکلش با فارسی را برطرف کرد؟
با این افزونه خیلی بهتر از نت پدها می‌شود کار کرد.
ممنونمRose
برای من با فارسی مشکل نداره نمیدونم چرا تو ویندوز شما قبول نمیکنه.
اقا گویا واقعا با فارسی مشکل داره من میتونم مطالب رو تایپ کنم ولی پیدا نمیکنه و این مشکل بخاطر خود نرم افزار هست که با احتما با ایندکینگ های مختلف سازگار نیست.

شاید روی ویندوز ایکس پی این مشکل نباشه و دوستانی که ویندوز ایکس پی دارند یه تست بکنند.البته این نرم افزار با سون هم سازگاره.
من یه ایمیل برای سازنده فرستادم ببینم جواب میده یا نه !
این نرم افزار به حدی ناتوان است که چیزهای را که من پیدا می تانم و خبر دارم که وجود دارد نیز پیدا نمی تانه. نمی دانم چرا؟
خب چرا از ++Notepad استفاده نميكنيد ؟؟‌ همه اين قابليتها رو داره
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع