پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش mysql و نصب جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من تازه وارد مبحث سایت زدن و اینجور کارها شدم و فعلا می خواهم روی یک سایت رایگان تلاش کنم و نصب جوملا و سایر ترفندها رو یاد بگیرم و بعد انشالله برم سراغ دامنه و هاست پولی و جدی تر کردن کار...
من چند روز پیش در xzn.ir با کلی دنگ و فنگ ثبت نام کردم و الان وقتی می خوام جوملا رو نصب کنم در مرحله ی خیلی معروف دیتابیس گیر می کنم و نمی تونم ازش رد بشم با اینکه تقریبا تمام کارها رو درست انجام دادم و یک دیتابیس ایجاد کردم ولی باز هم نمی تونم جلوتر برم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این ارور مواجه می شم:
خطای رخ داده در زمان ایجاد دیتابیس u362250532_samad.
کاربر ممکن است دسترسی کافی برای ایجاد یک دیتابیس را نداشته باشد . قبل از نصب جوملا مي بايست دیتابیس مورد نظر ايجاد کرده باشيد !.
یا این خطا:
قادر به اتصال به دیتابیس نیست. تعداد اتصالات بازگشت: Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL
البته وقتی رمز عبور رو دستکاری می کنم خطاها فرق می کنند و خطای اول بدون رمز رخ میده و خطای دوم با رمزEyes
اینم اطلاعات دیتابیسی که ایجاد کردم.
نام کاربری:
u362250532
نام دیتابیس:
u362250532_samad
اگه موارد دیگری لازم بود حتما بگید.
خواهشا کمک!!Sorry
ضمنا ببخشید همینطوری نرسیده یک موضوع جدید ایجاد کردم.
سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدی Rose

من با این هاست رایگان xzn که گفتید کار نکردم، شما قبل از اینکه جوملا رو نصب کنید، باید دیتابیس رو از پنل هاست ایجاد کنید و براش یوزر وپسوورد رو همون جا تعریف کنید، نه در هنگام نصب جوملا، به همین دلیلم الان با پیغام خطا روبرو می شید.
سلام
البته الان دقیق یادم نیست ولی شاید درست باشه!!
ضمنا من به بقیه سایتها هم رفتم ولی مثلا vcn اصلا فرم ثبت نامش لود نمیشه و یا سایرین هم که فرمشون لود میشه کد کپتچا لود نمیشه اونم با چند تا نرم افزار مختلف امتحان کردم ولی نشده مثلا با فایرفاکس15 یا موزیلا یا کروم یا اینترنت اکسپلورر یا آوانت یا صفری انگار بیشترشون پشیمون شدن و دیگه سرویس ثبت نام نمی کنن!!
یعنی الان برم جوملا را پاک کنم و بعد از ایجاد یک دیتابیس دوباره آپلود کنم؟
اطلاعات هاست و با پیام خصوصی بفرست تا برسی بشه.
سلام.من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم
اگه ممکنه راهنماییم کنید
برای نصب جوملا در قسمت "پایگاه داده" با وارد کردن اطلاعات با ارور زیر مواجه می شوم:
قادر به اتصال به پایگاه داده نیست. تعداد اتصالات بازگشت: Could not connect to MySQL

آدرس هاست من: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممکن است شما اطلاعات دیتابیس رو درست وارد نکرده باشید و یا به نام کاربری که برای دیتابیس ساخته اید دسترسی کامل نداده اید.
لینک مرجع