پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب مدیریتی AdminPraise Lite جوملا 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  94d43e327d9303539cb1e2aac7032668_L.jpg]

سلام

یک قالب مدیریتی زیبا و کارآمد برای جوملا 1.5
میخواستم با این پیغام بازم بابت این قالب ازتون تشکر کنم... ساده و در عین حال شیک
RoseThumbsup
(۱۶-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ صبح)koZZet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواستم با این پیغام بازم بابت این قالب ازتون تشکر کنم... ساده و در عین حال شیک
RoseThumbsup

دوست عزیز به پارس جوم خوش آمدید
باید خدمتتان عرض کنم که اگر از مطلب و یا پستی خوشتان آمد حتما از دکمه تشکر استفاده نمایید و از ارسال مطلب جدیدی تحت عنوان تشکر خودداری کنید.
پیشاپیش از همکاری شما دوست گرامی کمال سپاسگزاری را دارم.Rose
موفق باشید
ای کاش یک اسکرین شات گذاشته بودید

به هر حال تشکر
تصویر به ارسال اول اضافه شد
سلام
دموئی که از قالب قرار داده شده ظاهرا ترجمه نشده هست ولی من نصب کردم و قالب تقریبا فارسی شده هست
البته فونت این قالب کمی ریز و آزار دهنده هست، یعنی تاهما نیست
ولی در مجموع با توجه به کمبود قالب های مدیریتی اونهم قالبهای فارسی شده قالب خوبیست
هرچند که نسل جوملای 1.5 ظاهرارو به انقراض هست ولی اگر کسی تونست فونت و فارسی سازی این قالب رو هم تکمیل و اصلاح کنه، فکر میکنم کار بسیار زیبا تری از آب در خواهد اومد
درود بر شما
جوملا 1.5 تقریبا تعطیل شده محسوب می شود!
اما برای رفع اشکال پیشنهاد می کنم از فایرباگ در فایرفاکس استفاده کنید و تغییراتی که مدنظر است را ابتدا آنلاین و بعد در سایت خود اعمال کنید تا به نتیجه دلخواه برسید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع